Smurto aukoms – medikų pagalba

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskutinę kovo dieną rajone užfiksuoti net trys smurto prieš artimuosius atvejai, antradienį Mažeikių policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai.
Pirmadienio popietę į mažeikiškius medikus kreipėsi 49-erių metų Užlieknės gyventoja, kuri skundėsi krūtinės skausmais. Medikai moteriai nustatė pilvo sumušimus, o įtarus sunkesnius sužalojimus, ji išvežta konsultacijai į Klaipėdos universitetinę ligoninę.
Aiškinantis įvykio aplinkybes, pareigūnai nustatė, kad moterį išvakarėse sumušė neblaivus metais jaunesnis sutuoktinis S. M.
Beveik tuo pačiu metu į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi keturiolikmetė Žemaitijos gatvės gyventoja. Merginai nustatyti galvos, veido, kaklo, plaštakų ir nugaros sumušimai, paauglė išleista gydytis ambulatoriškai. Įtariama, kad paauglę sumušė mama, ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl fizinio skausmo sukėlimo.
Apie trečią valandą po pietų viename Gamyklos gatvės septynioliktojo namo butų kumščius į darbą paleido neblaivus 39-erių metų M. K. Nepilnamečio sūnaus akivaizdoje vyriškis kumščiu trenkė savo šešiolikmečiam posūniui į galvą. Smurtautojas dviem paroms uždarytas į policijos areštinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto