„Snaigės žygyje“ įveikta dešimt kilometrų

Prano ŠILGALIO nuotr.

Sekmadienį miesto visuomenę į kasmetinį „Snaigės žygį“ pakvietė Mažeikių turistų klubas. Kas su slidėmis, kas su rogutėmis ar tiesiog pėsčiomis tą dieną keliavo iš Mažeikių senamiesčio iki Ašvos malūno ir atgal, iš viso – dešimt kilometrų.

Mažeikių turistų klubo vadovė Gražina Tamašauskaitė pasakojo, kad tokie žygiai organizuojami nuo 2005 metų, bet pasakyti, kelintas žygis šiemet, sunku – keliautojai yra priklausomi nuo oro, tad buvo metų, kai sukviestas žygis neįvykdavo.
„Prisimenu – sukvieti žmones į žygį, o iš ryto – sniego kaip nebūta. Šiemet žygeiviai  patyrė tikrus žiemos malonumus – buvo ir vėjo, ir sniego, ir saulės. Tokia tinkama pasitaikė diena“, – kalbėjo žygeivių vadovė.
Išbandyti savo jėgas žygio trasoje, praleisti laiką gryname ore, pasportuoti, pasimankštinti susirinko trisdešimt penki žmonės, kuriuos kelionėje lydėjo keturi medžiotojų keturkojai – pasiimti šiuos neįprastus palydovus prašė nuolatiniai Turisto klubo draugai, žygiuose jau ne pirmą kartą dalyvaujantys Vaikų našlaičių ir senelių globos namų auklėtiniai.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Prano ŠILGALIO nuotr.

Prano ŠILGALIO nuotr.

2 Atsakymai į “„Snaigės žygyje“ įveikta dešimt kilometrų”

  1. Zygeive parašė:

    Labai aciu turistu klubui uz grazu zygi…Tiesiog smagu,kad dar yra linksmu zmoniu..kurie gali juokauti,dziaugtis krintanciu sniegu,susiburti visi ir praleisti savaitgali..Smagu,kad susirenka ivairaus amziaus zmoniu ir kartu aktyviai leidzia laika..Tikiuosi ir toliau su jumis zygiuoti,bendrauti ir pasidalinti geromis emocijomis…kuriu labai truksta musu gyvenime…Keliaukime visi..bukime aktyvus..dalinkimes gera energija…nes supratau,kad turistu klube susirinke,kaip sakau..vienos dusios zmones,kuriuos vienija tik vienas dalykas-aktyvus gyvenimas…Dziaukimes,juokimes,kvailiokime,keliaukime…Sekmes…ir iki kitu kartu…

  2. Zygeiviai parašė:

    Buvome tame zygyje! Kiek matosi ten visi ,,savi“. Turime pasakyti pastaba ,,turistams“, kad nevalia vartoti alkoholinius gerimus nepilnameciu vaiku akivaizdoje! Kas jus, arkliai, kad laukete stoteles, kada galesite pasigerti kaip arkliai?Tas jums garbes nepridejo. Paskui likusius 5km iveikete apgirte. ..Geda jums ir negrazu!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto