Sniegas bandė ir eismo dalyvių, ir kelių prižiūrėtojų kantrybę

Pirmą Kalėdų dieną pagrindinės miesto gatvės ir šaligatviai jau buvo nuvalyti. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Per Kūčias ir pirmą Kalėdų dieną iškritęs gausus sniegas kai kurias miestų gatves ir rajono kelius pavertė sunkiai pravažiuojamais. Kelius ir gatves prižiūrinčios tarnybos teigė, kad vienu metu visko nuvalyti neįmanoma, tačiau su sunkumais buvo susitvarkyta.

Akcinė bendrovė „Kelių priežiūra“ rūpinasi Lietuvos automobilių kelių direkcijai priklausančių krašto ir rajoninių kelių valymu. Kaip „Santarvę“ informavo bendrovės Vakarų regiono Telšių kelių tarnybos Mažeikių meistrijos vyriausiasis inžinierius Saulius Vaišnoras, rajono keliuose tomis dienomis dirbo penki barstytuvai, sniegą valė du greideriai, po du traktorius Mažeikiuose ir Sedoje.
„Pirmą Kalėdų dieną mūsų technika į kelius išvažiavo nuo ketvirtos valandos ryto, sąlygos buvo itin sudėtingos. Pirmiausia rajone valėme krašto kelių atkarpas, taip pat – viaduką. Po to, kai nuvalėme ir pabarstėme, technika vyko į rajoninės reikšmės kelius. Šiuo metu valome kelius seniūnijose“, – pirmadienį „Santarvei“ sakė meistrijos vyriausiasis inžinierius.
Galimybių vienu metu nuo visų prižiūrimų kelių nuvalyti sniegą ir juos pabarstyti nėra, todėl atsižvelgiama į kelių intensyvumą ir penkis priežiūros lygius. Didžiausias dėmesys skiriamas magistraliniams keliams, kuriuose eismo intensyvumas didžiausias. Mažeikių rajone jų nėra, todėl čia prioritetai valymui ir barstymui atitenka krašto kelių atkarpoms. Jos prižiūrimos nuo 4 val. ryto iki 19 val. vakaro. Tik baigus darbus šiuose ruožuose, dėmesys atitenka rajoninės reikšmės keliams.
Apie sudėtingas eismo sąlygas rajoniniuose keliuose galima pranešti Eismo informacijos centro telefono numeriu 1871.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Sniegas bandė ir eismo dalyvių, ir kelių prižiūrėtojų kantrybę”

 1. Perėja per tiltą parašė:

  O kas turi valyti perėją per tiltą? Galėjo bent kartono gabalų padėti. Vietoj rogių. Miesto pusėje bent muzika grojo.Kalėdų dieną ropom reikėjo leistis.

  1. nu parašė:

   vuot ir gerai ant šiknos nusileidai

 2. Vairas parašė:

  Melagiai. Dar 6 val.ryte kelias link Šiaulių nebuvo valytas !!

 3. Vilija parašė:

  Jūs pažiūrėkit šiandien į Skuodo rajono kelius, ta Mažeikių – nuostabūs, važiuoji ir vargo nematai, o nuo Skuodo link Klaipėdos – tragedija

 4. Algimantas parašė:

  Viaduką tikrai blogai valė asmeniškai pats antradienį apie 10val. ryte stovėjau kamštyje furos buksavo.Nejaugi nepasimoke iš praeitų metų ir nereikia sekti pasakų,kad viadukas buvo tinkamai prižiūrėtas.

 5. parašė:

  Valė pagal galimybes ir gerai, šaunuoliai.

 6. 3nwz parašė:

  baikit rašyt nesąmones. Keliai ir takeliai nevalyti. Noriu komepcacijos.

 7. Albinas parašė:

  Tegu neseka pasakų,kad nuo 4 val.kelius valė,dirbau naktinėj pamainoj,tai išlindo su savo katafalkom apie 6 val. Tik mažieji pimpičiukai šaligatvius stumdė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto