Socialiniai pedagogai surengė šventę vaikams ir jaunimui

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=633 template=caption]Antradienį senamiesčio parke vyko rajono socialinių pedagogų organizuota šventė „Mūsų vaikai – gyvenimo gėlės“. Tai baigiamasis mėnesio be smurto prieš vaikus renginys, skirtas socialinės pedagogikos Lietuvoje 25-mečiui paminėti.

Daug pramogų

Renginį inicijavusi Mažeikių rajono socialinių pedagogų metodinio būrelio vadovė Roma Kochienė ir jos pagalbininkė Ilona Grinkevičienė pasakojo, kad kiekvienais metais mėnesio be smurto prieš vaikus renginiai vykdavo kiekvienoje ugdymo įstaigoje, o šiemet jos sugalvojo sukviesti daug vaikų ir jaunuolių nuo 5 iki 25 metų surengti bendrą, didelę ir įsimintiną šventę.
Geranoriškai užimti renginyje dalyvavusius vaikus ir jaunimą pasisiūlė gausus nevyriausybinių, jaunimo organizacijų būrys, neformaliojo ugdymo įstaigos, klubai: surengtos šaudymo varžybos, sportinės rungtys, įvairūs žaidimai, meninės pakraipos veiklos, renginio dalyviai stebėjo dresuoto šuns pasirodymą, lėktuvo skrydį, pūtė muilo burbulus, galėjo apžiūrėti ginklų parodą.

Sulaukta geranoriškos pagalbos

Šventės proga visuomeninio judėjimo „Mažeikiai Kitaip“ narių dėka Laisvės gatvės namų langai ir vitrinos pasipuošė mokinių piešiniais, parke taip pat atidaryta pirmoji Vaikų alėja.
Improvizuotoje scenoje renginio dalyvius linksmino Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos, Choreografijos mokyklos muzikantai bei šokėjai, šou grupė „Lietutis“ bei Moksleivių namų solistės, su kuriomis pasirodė ir „Lietuvos balsas“ – Justina Budaitė.
Išalkusius Neberžine koše vaišino šauliai.
„Viskas, kas vyko šventės metu, mums nekainavo nė cento – tai gerų žmonių, pasiruošusių padėti vaikams, nuopelnas. Jų prašyti kaip ir nereikėjo – užsiminus apie būsimą šventę, jie patys pasiūlė prisidėti“, – teigė Roma Kochienė.

5 Atsakymai į “Socialiniai pedagogai surengė šventę vaikams ir jaunimui”

 1. mmm parašė:

  Mačiau baisią nuotrauką – Svajūnas Jarutis prie šautuvų!

 2. irgi parašė:

  Rūta, o kaip jūs įsivaizduojate programą, kai visi iškart pasirodo ? Kažkas nori nenori turi laukt. Ojoj, šiuolaikinės nepatenkintos burbančios ir nieko kito tik save matančios mamos…

 3. mama parašė:

  Tikrai būtų šaunu, kad tai taptų tradiciniu paskutinės mokslo dienos renginiu. Visi miesto pradinukai susirenka ! Būtų šaunu !

 4. Apie renginį parašė:

  Visai neblogas būtų renginys, jei nebūtų lijęs lietus, tada ir veiklas būtų galima visas tęsti ilgiau, ir žiūrovai iš koncerto taip greit nebūtų išsiskirstę. Manau, kad kitais metais pavyks labiau ir bus geras, saulėtas oras.Dėkojam organizatoriams už gražią idėją.

 5. Ruta parašė:

  Manau , kad sitokie renginiai turetu vykti kitokiu laiku , diskriminacija kitu vaiku atzvilgiu, jug daugelis dar sedi pamokose.. Buvau maciau , alu midu geriau , nevykes blynas, gaila tu vaiku kurie ten soko ir dainavo ir turejo laukt kada gales pasirodyt su savo programa…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*