Socialinis būstas: su euroremontu ar be?

Jūratė pageidauja, kad jai skirtame dviejų kambarių bute remontas būtų baigtas iki galo – sudėtos grindjuostės ir pakeistos kambario durys. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikiškiai pageidauja, kad gaunamas socialinis būstas būtų suremontuotas ir atsikrausčius būtų galima gyventi be rūpesčių. Savivaldybės specialistai teigia, kad socialinis būstas ne viešbutis su euroremontais – jo remontu turi pasirūpinti patys gyventojai.

Išsakė pretenzijas

Į redakciją besikreipusi mažeikiškė Jūratė skundėsi, kad jai skirtas netvarkingas socialinis būstas –  dviejų kambarių butas.
Pasak moters, bute nebuvo nei dujinės viryklės, nei kambarių durų. Ji pasigedo ir apdailos plastikiniams langams, grindjuosčių, vietoj kurių buvo didelės skylės.
Jai pritarė ir moterį atlydėjęs uošvis. Jo įsitikinimu, gautas socialinis būstas privalo būti tvarkingas, kad vos tik atsikrausčius, būtų galima normaliai gyventi.

Padarė ne iki galo

Jūratė neslėpė, kad buvo atėjusi Savivaldybės administracijos sudaryta komisija, kuri apžiūrėjo ir surašė, ko bute trūksta. Tačiau kol viskas buvo sutvarkyta, moteris savo jėgomis, padedama uošvio, pasistatė dujinę viryklę, įsistatė kambario duris.
„Taip padarėme dėl to, kad bent laikinai būtų durys. Tačiau buvome nemaloniai nustebinti, kai po kurio laiko atėjusi dar viena komisija į keičiamų dalykų sąrašą šių durų nebeįtraukė. Taip pat nebuvo sudėtos grindjuostės. Buvo tik pakeista santechnika, laukutinės durys ir sutvarkyta plastikinių langų apdaila“, – atliktus darbus vardijo moteris.

Kaip buvo išspręstas konfliktas ir ką apie išsakytas pretenzijas mano butą nuomojanti Savivaldybė, skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

14 Atsakymų į “Socialinis būstas: su euroremontu ar be?”

 1. bumburum parašė:

  dar dziaukis kad gavai ta busta,nera mate kokie buna tie bustai tragiski,kol ji pastatai i vezes,savivaldybe ne pirsto prie tu remontu neprideda jei ka….

 2. . parašė:

  Geriau eitu dirbt ir uzsidirbt savam bustui,uzuot cia dar reikalavimus kele.

 3. zita parašė:

  nermatau jokio reikalo kazkam duot busta ,tegu suka galva kaip visi kad gyvena ,prisidaro vaiku ,paskui duot valstybe turi,tegu masto kaip isgyvent jei vaiku prisigimdo,as dar nesakyciau nieko jei kokia mergaite turi 1 vaika ja vaikinas apgavo sunku gyvent jai ,tai dar tur valstybe padet ,bet jei gimdo is eiles ,tai jie gyvena is vaiku pasalpu .ir viska jiem duot reikia.

 4. Tadui parašė:

  „Azijoremontas“ tai tas pats „euroremontas“, tik jį darė Džumšutas su Rafšanu. Respects.

 5. rami pilietė parašė:

  Suprantu, kad žmonėms nutinka visokių nelaimių, reikia padėt, bet, manau, tuos soc. butus ir tikrint dažniau reikėtų.Ką daryt ,įsikūrė kaimynystėj mama su keliais vaikučiais, tėveliai ateinantys. Naktimis, tik naktimis geria, balkone rūko, keikiasi, nuorūkos meta per langą.. Laiptinėj neaiški smarvė.Ir mes, 14 butų gyventojai, turim visą tą kęst.Noriu kuo greičiau rasti 2 kambarių butą ramioje, tvarkingoje , be soc. būsto laiptinėje.

 6. nepritarianti parašė:

  Sveiki,na ka galima pasakyti!!!Jei jau duodat buta,tai padarykit ir euroremonta.Juk jie tokie vargsai,nuskriausti likimo.Aisku juokauju.As tokiem nieko neduociau,tegul patys kapstosi,nes yra isnagleje.Reikia duot ne zuvi,kuria dar praso iskepti,bet priemone tai zuviai pagaut.Jie taip priprato viska gaut,kad net nevertina.

 7. tik nereikia parašė:

  tik nereikia čia ant visų pilti purvą, patys gyvename socialiniame būste, tai jį gavome be grindų, be jokių pretenzijų patys jas įsidėjome, skaitiklius keitėmės iš savo pinigų. Beje, niekas to buto nedovanoja, kaip kitiems atrodo, socialinis būstas yra ne nuosavybė, o kaip nuomojamas būstas. Visų antra ne veltui čia gyvename, visi socialinių būstų nuomotojai moka nuomos mokestis, kuris vietomis siekia ir 130lt.

 8. zitamarti parašė:

  Mieli zmones ne visu teveliai turi kisenese pinigu kad galetu butus nupirkti ar patis nusipirkt.Pamirsot kad kazkada ir jusu teveliai gaudavo valdiskus butus kuriuos veliau dauguma isipirko.ir zmones situose butuose moka nuomas valstyvej kas nezinot pirmiau pasidomekit o paskui skubekit rasit neprotingus pasisakimus.
  Socialinu bustu atstovai irgi zmones tokie kaip tu ir as.

 9. dovile parašė:

  duok buta ir dar jiem remontu reik,dziaugtus gave ir dar nuomu nereik moket apie mokescius jau net nekalbu.ce paprastas zmogelis negali gaut ir nuomojies.kol savo susitaupai.nepatink tokiem tai braukit is sarasu bus kam tiks ir be remonto

 10. Tadas parašė:

  O koks yra „azijoremontas“ ir kuo jis skiriasi nuo „euroremonto“?

 11. zemaitis parašė:

  tas visas valkatas iskrausti po tiltu tegu ussidirba buta kaip visi padorus zmonis

 12. Pasaulio pabaiga parašė:

  greit tie ,,remtini“ norės, kad jų būstą ateitų išvalyti ir patalynę pakeistų… 10 metų nuomojomės butus kol savam kampeliui susitaupėm (teko net keletą kartų kraustytis – tai parduoda, tai vaikams prireikia) ir pasidažydavom , ir nebrangiais tapetais pasitapetuodavom, ir skaitiklius teko sudėt. O dabar visko gatavo nori ir dar stogas virš galvos blogai – nori karaliaus rūmų… Vietoj to, kad skūstis, reikia dirbti, taupyti, savo būstą įsigyt, tai kokį remontą norėsi tokį ir pasidarysi…

 13. negana, parašė:

  kad veltui būstą gauna, bet dar ir remontų reikalauja. Reikalautojų laikai… Vertėtų pasirūpint savo būstu pačiam, tada žinotų kiek tai kainuoja ir nebekabinėtų akių dėl niekų – juk kur gyvenam, ten patys ir tvarkomės !

 14. as parašė:

  Mazeikiu savivaldybe tik zada, bet pazadu nevygdo ir nevygdys, toks jau ju stilius. Nors pagal istatyma, butas turi buti tvarkingas, kad jau butu galima gyvent, bet tik ne musu savivaldybeje. Cia jokie istatymai negalioja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto