„Sodiečiai“ mokiniai tebegyvena kelionių įspūdžiais

Asmeninio albumo nuotr.

Tęsdama jau antrus metus vykdomą Comenius projektą „Every last drop“ („Kiekvienas paskutinis lašas“) grupė Sodų vidurinės mokyklos mokinių ir pedagogų lankėsi Kroatijoje ir Portugalijoje.
Vaikai iš šių kelionių grįžo pilni įspūdžių.
Projekto koordinatorė Sodų vidurinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Rita Meškienė pasakojo, kas šiuo projektu diskutuojama apie vandens svarbą planetoje, jo dalyviai analizuoja, ieško vandens taupymo, vandens taršos mažinimo būdų, pasakoja apie vandens būklę, problemas savoje šalyje.
Projektas pradėtas vykdyti praėjusiais, o jį užbaigti numatyta ateinančiais metais, jo veikloje  dalyvauja devynios šalys: Lietuva, Rumunija, Vokietija, Slovakija, Kroatija, Portugalija, Turkija, Lenkija ir Ispanija. Šiais mokslo metais projekto dalyviai jau spėjo aplankyti savo partnerius Kroatijoje, ką tik jie grįžo iš Portugalijos.

Plačiau apie projektą skaitykite laikraštyje.

Asmeninio albumo nuotr.

6 Atsakymai į “„Sodiečiai“ mokiniai tebegyvena kelionių įspūdžiais”

 1. S.T parašė:

  Straipsnis apie ratus , komentarai apie batus!

 2. nieko nesuprantu parašė:

  jeigu žmonės rašo, tai žino. Tai kaip čia yra? Sako, kad vagia, bet niekas nekreipia dėmesio. Tai kur tos viską išsiaiškinančios tarnybos? Negi jiems tokie signalai dzin?

 3. Poniai Jonaitienei parašė:

  Visi direktoriai vagia, vienas mažiau, kitas daugiau, čia nieko naujo :) Bet kam tai rūpi.

 4. to oho parašė:

  Pritariu, bet visi interneto komentarai perniek, jie nieko nereiškia. Kreiptis į teismą dėl komentaro yra beviltiška, ne bent tokiu atveju, jei yra terorizuojama labai ilgą laiko tarpą.

 5. oho parašė:

  koks drąsus kaltinimas, bet jokių faktų nėra – taip galima visus apšmeižti. Išeitų, kad Sodų direktorė vagia? Čia jau kvepia teismais ir kriminalu. Ar nebijot, ponia Jonaitiene?

 6. A.Jonaitiene parašė:

  Dar tebedirba šita įstaiga? Aš galvojau kad senai uždarė ją dėl netinkamų sąlygų mokymuisi. Nėra baisesnių sienų nei soduose, vaikai remiasi į tas atsilupusias sienas, nugaros visos baltos, skylės užkamšytos plakatais, nors „špaklius“ senukuose kainuoja tik 10 litų ir tas sienas užglaistyti užtruktų 15 minučių. Baikit vogti, ponia direktore, nekankinkit ten dirbančių pedagogų, kurie kelių metų bėgyje praras savo darbus, o vietoje mokyklos tikriausiai iškils dar vienas prekybos centras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto