Sodų bendrijoje sudegė namas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienį, apie aštuntą valandą ryto, Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai skubėjo į Kurmaičių sodus. Buvo pranešta, kad Jazminų 1-ojoje gatvėje dega namas. Atvykus ugniagesiams, informacija pasitvirtino – ugnis jau buvo įsišėlusi.

Išvengta didesnės nelaimės

Liepsnos nuniokojo nedidelį mūrinį namą ir medinį priestatą bei ten buvusius namų apyvokos daiktus. Pirminiais duomenimis, gaisro priežastis – neatsargus elgesys su ugnimi. Galimai buvo naudojamasi dujine virykle, nesilaikant saugumo.
Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Mindaugas Gaurilavičius „Santarvei“ sakė, kad mediniame priestate buvo įrengta lyg ir lauko virtuvėlė su dujine virykle, kur buvo verdamas, ruošiamas pašaras naminiams paukščiams.
„Ten pat dar buvo ir keturi balionai, iš kurių du buvo pilni. Laimei, jie nesprogo, bet greičiausiai buvo dujų nuotėkis per ventilius, kas ir lėmė staigų ugnies išplitimą“, – pirminius duomenis įvardijo M. Gaurilavičius.

Apdegė rankas

Jo teigimu, namo šeimininkas, gelbėdamas turtą, apdegė rankų riešus. Į įvykio vietą buvo iškviesti medikai ir nukentėjusiajam suteikta pirmoji pagalba. Toliau sužalojimus jis gydosi namuose.
M. Gaurilavičius „Santarvei“ sakė, kad pagal turimus duomenis nuo gaisro nukentėję žmonės neliko be pastogės. Nors jie apie porą metų jau gyveno sode, tačiau Mažeikiuose turi nuosavą būstą, kur po gaisro ir gyvens.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto