Po gaisro – problemos ne tik buto gyventojams

Stop kadras iš Šarūno Daukanto video

Sekmadienio vakarą Sodų gatvės dvylikaaukščiame gyvenamajame name kilo gaisras, kurio metu ugnis nuniokojo aštuntame aukšte esantį butą, iš viršutinių aukštų buvo evakuota per dvi dešimtis gyventojų.

});

Šis didžiulis namas buvo baigiamas renovuoti. Tokio atvejo, kai renovuojamame pastate kyla gaisras ir pridaro nemažų nuostolių, dar nėra buvę ne tik Mažeikiuose, bet ir visoje šalyje.

Buvusį bendrabutį administruojanti bendrovė „Tavo pastogė“ nežino, kaip užbaigti šiuos darbus, šią problemą ji spręs su renovaciją atliekančiais rangovais ir pastato savininkais.

Veržėsi atvira liepsna

Gaisras Sodų gatvėje esančiame daugiabutyje kilo sekmadienį, prieš septintą valandą vakaro. Dūmai, kylantys iš gaisravietės, buvo matomi didelėje Mažeikių miesto mikrorajono dalyje.

...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

5 Atsakymai į “Po gaisro – problemos ne tik buto gyventojams”

 1. Duovis parašė:

  Kas sumaste ta nama išvis renovuoti, nes tas dvilikaukštis ir šale esantys devinaukštis yra — PIJOKU LANDYNĖS, (aišku yra kelios šeimos kur ir normalūs gyvena). Pamatysot bud ir ta bėda su tyo šale renuvuojamau devinaukščiu , koks pijokas padeks

 2. algis parašė:

  taip,butent,ir dar gaisrininkai dirbdami uz minimuma turi rizikuoti savo gyvybe,uz tai kad kazkoks velnias sukele gaisra, cia yra baisu,truksta zodziu,,,,

 3. algis parašė:

  ir vel kazkoks isgama uzdege girtas,naujai renovuota nama,baisu kas darosi,kas toliau,,,,

  1. algiui parašė:

   Žinant koks kontingentas ten gyvena, kaip ir nieko naujo. Tik gaila mūsų visų pinigų, už kuriuos ta renovacija buvo padaryta.

 4. liudininkas parašė:

  Didžiausia Pagarba tam gaisrininkui,kuris lipo kopečiomis.

Comments are closed.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto