Sodų parkelio „detektyvas“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusių metų lapkritį Savivaldybės vadovai mažeikiškiams pristatė lauko sporto įrenginių kompleksus. Pasak Savivaldybės atstovų, jie įrengti labiausiai lankomose poilsio zonose: pavenčiuose – miesto paplūdimio teritorijoje, Melioratorių parkelyje ir poilsio zonoje prie Sodų vidurinės mokyklos – vadinamajame Sodų trikampyje.
Aprūpinti mažeikiškius lauko treniruokliais buvo nuspręsta praėjusių metų gegužę. Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius išleido įsakymą „Sportinių lauko treniruoklių parko pastatymas visuomenės sveikatingumo poreikiams tenkinti“, kuriame įvardyta, kad treniruokliai už 100 tūkst. litų bus perkami, statomi ir sumontuojami Mažeikių miesto pavenčių poilsio zonoje prie Ventos upės ir parkelyje prie Melioratorių gatvės.
Apie trečiąjį kompleksą įsakyme neužsiminta. Tačiau laikas parodė, kad  mažeikiškių poilsiavietė prie Sodų mokyklos treniruočių įranga aprūpinta bene labiausiai – čia pastatyta vienuolika treniruoklių (pavenčiuose – penki, Melioratorių parkelyje – šeši).
Pinigai treniruokliams pirkti buvo skirti iš Savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų, projektą įgyvendinti patikėta Mažeikių miesto seniūnijai.
Lauko treniruoklius seniūnija įsigijo iš vilniškės bendrovės „Patikimas turtas“ už mažiausią kainą – 97,6 tūkst. litų. Už tuos pačius pinigus bendrovė įrangą turėjo atvežti ir pastatyti.
Kad lauko treniruoklių zonas būtų galima tinkamai įrengti, reikėjo pasirūpinti jų pagrindu.
Pagrindų įrengimo darbus apklausos būdu patikėta atlikti mažeikiškei bendrovei „Smėliuotojas“, kuri viską padaryti įsipareigojo už beveik 18 tūkst. litų.
Lauko aikštelių pagrindo įrengimas pavenčiuose ir Melioratorių parkelyje, pasak seniūnijos vadovų, vyko „savomis jėgomis“. O štai vadinamajame Sodų trikampyje darbuotasi gana įdomiai.
Šio straipsnio autorius lapkričio mėnesį užfiksavo kelis kadrus, kuriuose matyti, kad būsimoje lauko treniruoklių zonoje dirba žmonės, kuriems įrankius veža ir darbus prižiūri Mažeikių miesto seniūnijos vyriausiasis specialistas.
Pakalbinus susirinkusius žmones ir paklausus, ką jie čia veikia, pašnekovai atsakė, kad čia bus įrengta treniruoklių aikštelė, kad į darbus juos pasiuntė Mažeikių miesto seniūnija, mat vyrai turi atidirbti už gaunamas pašalpas ir eina ten, kur juos siunčia…
Prieštaringų tvirtinimų kupiną istoriją skaitykite ketvirtadienio „Santarvėje“.

12 Atsakymų į “Sodų parkelio „detektyvas“”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  idomu kuo cia viskas baigsis.Labai lauksime tesinio…

 2. Žemaitis parašė:

  Vėl Armono ausys lenda.

 3. to bananrespublik parašė:

  geras kritikuoti, o tu pasiimk pats sau tuos pašalpinius ir padirbk kokius darbus, jei jie tokie geri darbininkai, – pati per langą stebėjau kaip tinginiai per savaitę tik 10 metrų šaligatvio išlygino,,,

 4. bananrespublic parašė:

  Čia yra dokumentų klastojimas ir pinigų vagystė.Civilizuotoje šalyje už tokius dalykus sodina.Jei tie pašalpiniai nemyžtų į kelnes dėl savo pašalpų ir duotų parodymus,ne vieną vagį-parazitą galėtų pasodinti.Ne paslaptis,kad tuos geralu varomus darbinius asilus naudoja ir asmeniniams reikalams,o ne tik viešiesiems darbams.

 5. as parašė:

  kam cia ir klausimai dar kyla eiline pinigu plovimo masina,susikrato puse vadinamu islaidu uz projekta sau i kisene.tokia jau ta tiesa ir nieko nepadarysi sukciams

 6. Zinutė parašė:

  Venspilyje įrengti treniruokliai labai naudingi, ten sportuodami gali sudegint kalorijas, jie panašūs kaip namuose kas esame įsigiję. o Mažeikiuose įrengti tokie, kad kalorijų nesudeginsi. Dviračiai pastatyti tokie, kad minsi, kaip nukritus lenciūgui, nesuprantu kur ta nauda. Jie turi būti kaip nors priveržiami. Vieną kart pabandžius tikrai nebesinori treniruotis. Gal aš klystu. Jei būtų tokie kaip kad turime namuose, tai tikrai, kad sportuotume kiekvieną dieną. O dabar nežinau kokia nauda iš jų.

 7. kuta parašė:

  jonas 2014-01-30 10:20:43
  Tu bent perskaitei straipsnį?

 8. ? parašė:

  O melioratoriuose niekas neirengta.Nera jokio pagrindo.

 9. jonas parašė:

  tai gerai kad dirbo, gerai kad pastatė, kur bėda, kur tuos bedarbius dėti, kad šiukšles, grūzą surenka ar blogai, miestas ant akių gražėja – santarvei vėl blogai

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  18 000 Lt ėmė ir išgaravo netyčia! :)

 11. Tadas parašė:

  Parkas – dirbtinas arba natūralus miško masyvas, skirtas gyventojų poilsiui ir sportiniams bei kultūriniams renginiams. Skveras – dirbtina vieša apželdinta miesto aikštė, skirta gyventojų poilsiui. Kurioje vietoje Sodų gatvėje yra parkas?

 12. .... parašė:

  Ir kame čia problemą Santarvė atrado???????

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto