Sodų skveras puošiasi naujomis trinkelėmis

Šiais metais skvere bus padaryta darbų už 200 tūkst. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Sodų gatvės skverelyje pradėti šaligatvių atnaujinimo darbai. Šiais metais naujomis trinkelėmis bus išklota tik dalis takų, kitais metais – likusieji.

Lėšos – iš biudžeto

Savivaldybės specialistai informavo „Santarvę“, kad dar šiais metais skvere bus padaryta darbų už 200 tūkst. litų. Kitąmet numatoma skirti dar daugiau nei 220 tūkst. litų.
Pasak Savivaldybės Statybos ir remonto skyriaus vedėjo Arūno Knystauto, lėšos skirtos iš rajono biudžeto, Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos.

Pakeis tik dalį

A. Knystautas patikino, kad Sodų gatvės skverelyje iš esmės niekas nesikeis: tik tose pačiose vietose vietoje senų plytelių klojamos trinkelės.
„Pirmiausia keičiami tie takai, kur žmonės daugiausia vaikšto, vėliau bus tvarkomi ir šoniniai. Tačiau numatomų lėšų visiems skverelio takams pakeisti tikrai neužteks“, – teigė A. Knystautas.
„Santarvei“ paklausus, kodėl trinkelių klojimo darbai pradėti ne vasarą, o rudeniui įpusėjus, skyriaus vedėjas patikino, kad darbai bus atlikti kokybiškai, todėl nereikėtų svarstyti – per vėlai tai daroma ar ne.
„Reikia džiaugtis, kad iš viso kažkas yra daroma“, – mano A. Knystautas.

4 Atsakymai į “Sodų skveras puošiasi naujomis trinkelėmis”

 1. skveras parašė:

  P. Arūnai, kad Jums nesvarbu darbų kokybė, aišku, nes lapkričio men. geras gaspadorius tokių darbų neatieka. Žiemą seniunijos atstovai atsiūs traktorių sniegui valyti, o po to trnkelės gulės šonais.Taip išėjo ir su plytelėmis, juk žmonės jų nesunešiojo, o tik traktoriukai žalą daro plytelėms. trnikelėms. Pavasaris viską parodys.Tiek veltėdžių- pašalpų gavėjų tegul valo sniegą, o ne traktoriai viską niokoja.

 2. Dzo parašė:

  svarbu ,kad po saves susirinktu,o tai daznai palieka; bortus, plyteles ir grunto kalnus.Vienas toks rinkinys yra paliktas prie, uz pc ‘Putino“, esancios garazu bendrijos,ant zalios vejos.

 3. Kvar parašė:

  Girdėjau, socdemų dėka darbai specialiai buvo vilkinami, kad S..Giedraitis rinkimuose negautų papildomų balsų. Du pešėsi, o kas laimėjo jau žinom. O jei kokybė bus prasta, iš kitų 200 tūkst. Lt. bus galima „paremontuoti“ .

 4. patiko parašė:

  „„Reikia džiaugtis, kad iš viso kažkas yra daroma“, – mano A. Knystautas.“ Nesvarbu kaip ir kada, svarbu, kad daro :) Šaunuolis, ką ir bepridursi :) Kad taip algą jam, nesvarbu kiek ir kada, svarbu, kad tik moka :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto