Sodų trikampio pašonėje pilama čiuožykla

Pirmieji bandymai pripildyti aikštelę vandens nebuvo itin sėkmingi. Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Norėdama paįvairinti Mažeikių vaikų gyvenimą, Savivaldybės administracija aikštelėje prie Sodų trikampio nutarė išpilti čiuožyklą. Pirmoji vandens cisterna atvežta ketvirtadienį prieš pietus.

Dirba dėl vaikų

Miesto seniūnas Šarūnas Armonas pasakojo, kad aikštelę čiuožyklai parengė, sniegą nuvalė viešuosius darbus dirbantys žmonės. Vandenį veža bendrovės „Mažeikių vandenys“ cisterna.
Pirmieji žingsniai kol kas nesėkmingi, nes vanduo per suskilinėjusį asfaltą išbėga.
„Kol kas viskas kaip per rėtį, bandysime pilti dar, gal po truputį vanduo pradės šalti ir tas siūles užtrauks“, – svarstė seniūnas.
Bendrovės „Mažeikių vandenys“ direktorius P. Trakinis tvirtino vandens atvešią tiek, kiek reikės, jei šiandien aikštelės neužpilsią, bandysią rytoj.
„Nesame tos srities specialistai, bandome, ir tiek. Jei reikės, dvi mašinas iškart atvešime: dirbame juk ne sau, vaikams viso to reikia“, – sakė P. Trakinis.
Š. Armonas prisiminė, kad prieš keletą metų toje pat vietoje čiuožyklą jau bandyta išpilti, bet tada nelabai kas išėjo.
„Mieste nieko panašaus vaikams nėra, tad norėtųsi jiems suteikti bent tokią pramogą. Tikėkimės, kad šį kartą pasiseks“, – vylėsi Š. Armonas.

Nuogąstavimai nepasitvirtino

Jau po keleto valandų Š. Armono ir P. Trakinio nuogąstavimai, kad čiuožyklos išpilti nepavyks, nepasitvirtino: vanduo iš aikštelės nebeišbėga, tik viename nuožulnesniame gale susikaupė daugiau vandens. Norint, kad vandens lygis susivienodintų per visą aikštelę, vanduo imamas iš priešgaisrinio hidranto.
P. Trakinis svarsto, kad prieš pabaigą reikėtų užpilti šiek tiek šiltesnio vandens.
„Per naktį vanduo sušals, tad rezultatą turėsime. Jei bus kokių trūkumų, juos ištaisysime rytoj“, – patikino direktorius.

Norint, kad vandens lygis susivienodintų per visą aikštelę, vanduo imamas iš priešgaisrinio hidranto. Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

2 Atsakymai į “Sodų trikampio pašonėje pilama čiuožykla”

  1. To Pastabukas parašė:

    Normaliuose miestuose kiekvieną rimtesnę žiemą būna įrengiamos čiuožyklos. Tai koks čia stebuklas. Tik tiek, kad ją reikia rengti taip, kad pasisektų…

  2. Pastabukas parašė:

    „Mieste nieko panašaus vaikams nėra, tad norėtųsi jiems suteikti bent tokią pramogą. Tikėkimės, kad šį kartą pasiseks“, – vylėsi Š. Armonas.
    Na nieko sau… Tai gal ponas Armontas nežino, kad Mažeikių miestas turi „Ledo areną“?? Veltui čia švaisto pinigus, kai galėtų išpirkti jau esamoje čiuožykoloje bilietų ir padalinti vaikams…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto