Šokėjai ir orkestrantai vasarą neatostogauja

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Mažeikių moksleivių namų šokių studijos „Saulė“ narėms ir Vytauto Klovos muzikos mokyklos Sedos skyriaus pučiamųjų instrumentų orkestrui „Griaustinis“ vasara – ne atostogos, o pats darbymetis.

Dalyvauti kviečia geriausius

Mažeikiškės šokėjos bei sediškiai orkestro muzikantai apie savo glaudų ir rezultatyvų bendradarbiavimą kartais pajuokauja: „Kur „Saulė“, ten ir „Griaustinis.“
Praėjusį penktadienį šie du kolektyvai, vadovaujami Kęstučio Dvaržeckio bei Ramutės Plonienės, dalyvavo Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų asociacijos organizuotame koncerte „Dūdų vasara XIV“ Panevėžyje.
Pasirodyti šio festivalio koncertuose yra kviečiami geriausi Lietuvos bei užsienio orkestrai su šokėjomis.

Geri žodžiai – lyg atpildas

Mūsų rajono atstovai Panevėžyje atliko valandos trukmės solinę programą.
„Po pasirodymo sulaukėme ne tik gražių žodžių iš žiūrovų, bet ir pagyrimų iš profesionalių kolektyvų vadovų. Ir muzikantams, ir šokėjoms padėkota už profesionalumą“, – įspūdžiais pasidalijo „Saulės“ vadovė R. Plonienė.
Pasak jos, ko gero, visus žmones, o tuo labiau daug dirbančius, repetuojančius, muzikuojančius  džiugina tokie atsiliepimai: „Jūs nuostabūs, savo pasirodymu pradžiuginote mūsų širdis“, „Lauksime sugrįžtant“ ir kt. Tai esą geriausias atpildas už kantrų, nuoseklų darbą.
Jo šią vasarą dviem bendradarbiaujantiems kolektyvams netrūksta. Orkestras ir šokėjos yra pakviesti atstovauti Lietuvai rugpjūčio 4–7 dienomis Prancūzijoje vyksiančiame Levandų festivalyje.

One Reply to “Šokėjai ir orkestrantai vasarą neatostogauja”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Šaunuoliai! Gero laiko Prancūzijoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto