Šokio sugebėjimus demonstravo jaunieji miesto šokėjai

Šokių festivalis mažesnio amžiaus vaikams mieste vyko pirmą kartą. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Antradienį „Ventos“ pagrindinėje mokykloje įvyko priešmokyklinių grupių ir I–IV klasių mokinių šokių festivalis „Šokio ABC“.


Sulaukė palaikymo

Šokių festivalis mažesnio amžiaus vaikams mieste vyko pirmą kartą.
„Dažniausiai šokių renginiai vyksta dideliems, o mažiukai lyg pradingsta erdvėje, todėl dabar ir sukvietėm tokio amžiaus vaikus. Ir vadovai, ir vaikai liko renginiu patenkinti, jie sakė norį, kad jis kartotųsi“, – teigė šio festivalio sumanytoja ir iniciatorė, „Ventos“ pagrindinės mokyklos šokių mokytoja Justina Padskočienė.
Mokytojos idėją palaikė ir visokeriopai padėjo mokyklos direktorė Ramunė Badaukienė, jos pavaduotojai.


Jautė, kad renginio reikia

J. Padskočienė sakė jautusi, kad miestui tokio renginio reikia, nes geranoriškai atsiliepė ir dalyvavo beveik visos mokyklos. 
Iš viso festivalyje dalyvavo trylika kolektyvų, iš jų du – iš Viekšnių ir vienas – iš Tirkšlių. Priešmokyklinukų šokėjų grupė buvo iš lopšelio-darželio „Saulutė“. Šoko visų amžiaus grupių vaikai.
„Galima sakyti, ir visų lygių šokėjai: mokyklos klasė, būreliai ir profesionalų kolektyvai. Tai reiškia, kad buvo ir A, ir B, ir C lygiai. Abėcėlė didelė, tad galėjome pamatyti visokių lygių pasirodymus“, – renginį komentavo J. Padskočienė.
Profesionalams atstovavo Choreografijos mokyklos tautinių šokių ansamblio „Kauškutis“ šokėjėliai, „Šokių bangos“, „Džesi“ kolektyvai.


Šokiai – įvairių žanrų

Jokių ypatingų reikalavimų kolektyvams nebuvo: reikėjo sušokti po vieną šokį bei atitikti amžių. Šokis galėjo būti bet kokio stiliaus: ir liaudies, ir sportinis, ir ritminis. 
Daugiausiai kolektyvai rinkosi paprastus populiariosios muzikos ritminius šokius. Netgi trys kolektyvai šoko sportinius šokius.
Liaudišką šokį pademonstravo vaikai iš Senamiesčio pagrindinės mokyklos.
„Prisižiūrėjome visokių žanrų šokių, pasidžiaugėme vieni kitais. Iš tikrųjų norėtųsi, kad festivalis būtų daugiametis. Mažieji  šokėjai tarp savo amžiaus kolektyvų jaučiasi smagiau ir drąsiau, o po šitokių renginių jiems drąsiau bus ir didžiųjų scena“, – samprotavo J. Padskočienė.

One Reply to “Šokio sugebėjimus demonstravo jaunieji miesto šokėjai”

  1. Lukas parašė:

    Kur būtų galima, pamatyti daugiau nuotraukų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*