Šokių studijos ,,Masčiukai“ merginų grupės pergalė

Gruodžio 2-ąją Telšių kultūros centro šokių studijos „Masčiukai“ merginų grupė sugebėjo pasiekti puikų rezultatą tarptautiniame šokių festivalyje ,,Merry Christmas Baltik Amber Riga 2023“, kuris vyko gražiuose Rygos VEF rūmuose. Merginos, vadovaujamos vadovės Rimantės Laurinavičienės, pasirodė itin įspūdingai ir pelnė antrąją vietą.

Šokėjos pristatė du šokius – ,,Trys siūleliai“ ir ,,Jurginėlis“. Kiekvienas iš šių pasirodymų ne tik atskleidė merginų talentą, bet ir žavėjo žiūrovus originalumu ir išraiškingumu.

Festivalio ,,Merry Christmas Baltik Amber Riga 2023“ dalyviai turėjo galimybę demonstruoti savo šokių įgūdžius ir meninius pasiekimus, o studijos ,,Masčiukai“ merginos, nepaisydamos stiprios konkurencijos, išsiskyrė iš minios ir įsitvirtino antrojoje vietoje.

Telšių kultūros centro šokių studija ,,Masčiukai“ nuolat siekia aukščiausių standartų ir skatina jaunąją kartą išsiskirti savo talentu ir išraiškingumu. Ši antroji vieta yra ne tik didelis pasiekimas pačioms šokėjoms, bet ir nuostabus jų vadovės ir visos studijos darbo įvertinimas.

Telšių kultūros centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto