Sostinėje – „VIP“ futbolininkų nesėkmė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvos salės futbolo čempionato septintajame ture pralaimėjimu šiuos metus pradėjo Mažeikių „VIP“ salės futbolininkai. Jie Vilniuje rungtyniavo su antroje vietoje žengiančiu vietos „Bekentu“.

Antras kėlinys – didele persvara

Rungtynėms prasidėjus aikštės šeimininkai pelnė tris įvarčius ir užtikrintai pirmavo, tačiau  žemaičiai eilinį kartą parodė tvirtą charakterį –  po dviejų Mariaus Šlutos ir vieno Aido Liutkaus taiklių smūgių pirmojo kėlinio rezultatą išlygino – 3:3.
Antrajame kėlinyje mūsų komanda turėjo realią progą išsiveržti į priekį, tačiau kamuolys atsimušė į virpstą.
Kaip paprastai futbole būna: neįmuši tu, įmuša varžovai – vilniečiai vėl pelnė tris įvarčius ir užtikrinai pirmavo. Mūsų komanda bandė gelbėtis vartininką pakeisdama aikštės žaidėju, tačiau praleido dar du įvarčius ir rungtynes pralaimėjo rezultatu 3:8.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.