Spaudos konferencijoje – apie Mažeikių ligoninės situaciją ir jos ateitį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sveikatos apsaugos ministerijos numatyta sveikatos priežiūros įstaigų pertvarka neaplenks ir Regioninės Mažeikių ligoninės. Tai buvo patvirtinta ir žiniasklaidai surengtoje spaudos konferencijoje.
Tačiau kaip keisis paslaugos, ko padaugės ar ko bus atsisakyta, kol kas nėra aišku – vyksta derybos, pasitarimai, teikiami siūlymai, prašymai, kt.
Spaudos konferencijoje dalyvavę savivaldos ir ligoninės atstovai patikino, kad nesiruošiama iš ligoninės iškelti skyrių, dėl kurių dabar renkami parašai: Vaikų ligų skyrius tikrai liks, o Akušerijos-ginekologijos skyriaus likimas paaiškės po ketverių metų – pagal tai, kokie bus rodikliai, o svarbiausia – gimdymų skaičius.
Įgyvendinus pertvarką, gali atsirasti ir naujų paslaugų arba pagerėti jau dabar teikiamos.
Visas rašinys – penktadienio „Santarvės“ laikraštyje.

10 Atsakymų į “Spaudos konferencijoje – apie Mažeikių ligoninės situaciją ir jos ateitį”

 1. Ema parašė:

  Net tais dabar visų keikiamais tarybiniais laikais buvo daroma viskas, kad medicina būtų arčiau žmogaus. Kiekvienam kaime medpunktai, bent kiek didesniame miestelyje – poliklinika, ligoninė. O dabar net pakankamai dideliuose miestuose (kaip Mažeikiai) paslaugos ribojamos. Medicina tolsta nuo žmonių… Tai kieno gerovei tarnaujama???

 2. jo parašė:

  Tokios kvailos vyriausybes dar netjuerjome per 30 metu sprendimai bukesni uz bukus Telsius pavadino istorine zemaiciu sostine tai dabar iskelkime is du kartgus didesnio miesto i mazesni viska kad ten istorine sostine , tai gal i Varnius ar Raseinius , o Vilniaus ligonine i Trakus arba Kernave

 3. Kazys parašė:

  Atrodo, kad direktorius su nauja „žmona“ kelia sparnus į Šiaulius (gal tik pletkai?).

 4. ALIO LOGIKA parašė:

  Mažeikius 8 pagal dydį miestą Lietuvoje (apie 32 tūkst. gyv) svarstoma palikti be gimdymo skyriaus ir perkelti paslaugas į 13 pagal dydį miestą Tęlšius už 45 kilometrų. Su galvom viskas gerai reformų specialistams?

 5. Algis Nagys parašė:

  Nevarykit ant Sungailos,dėkokit kad vienintelis iš Mažeikių kremliaus ėmėsi iniacityvos.Labai įdomu kieno penktadienio transliuojamo posėdžio metu girdėjosi balsas,kad ,, gyventojų nuomonė mums neįdomi’Šita garsiai ištarta trazė,kurią girdėjome transliacijos metu,kai meras ginčijosi su Sungaila dėl jo neįtraukto ligoniinės mažinimo klausymo parodo,kas vadovauja miestui ir rajonui.

  1. Anonimas parašė:

   Atrodo, su tuo Sungaila esate vienodo proto.

 6. Harmonija parašė:

  Direktorius toks kuris nori į Telšius suvaryti viska nes ten dirbo jis pats ir dirba jo giminaitis administracijoje ,,, turbūt sau po kelių metų vieta susitvarkyti,,,nafta prakalė ,,jam matos Mažeikiai nerūpi kaip ir Lansbergiams Lietuvos tauta ,,,

 7. Įdomu parašė:

  O ligoninė direktorių turi? Kažko nei girdėti, nei matyti.

  1. Anonimas parašė:

   Užtat Songaila rado progą pasireklamuoti :-)

   1. Už Mažeikius! parašė:

    Bet ko pačiam tas Sungaila kliūva? Ar nebūsi tik to „kremliaus“ atstovas ir jis tau trukdo aferas daryti?
    O šiuo atveju Sungaila šaunuolis- šitiek parašų surinko prieš Mažeikių ligoninės išdraskymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto