Spaudos konferencijoje – Tarybos opozicijos kritikos kirčiai valdančiajai daugumai

Susirinkusi opozicija valdantiesiems pažėrė nemažai kritikos ir kaltinimų. Autorės nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybės tarybos opozicijos nariai, frakcijų vadovai surengė spaudos konferenciją. Net neišlaukę 100 dienų, kai naujoji valdžia įprastai nekritikuojama, opozicija valdantiesiems pažėrė nemažai kritikos ir kaltinimų. Sukviestiems rajono žiniasklaidos atstovams opozicija nurodė, kad siekia viešumo ir mano, jog vienintelis kelias būti išgirstiems yra kreipimasis į rajono žurnalistus. Tokiu būdu jie teigė siekiantys informuoti rinkėjus apie situaciją Taryboje ir rajone, nes per Savivaldybės administracijos informacijos platinimo priemones negalintys to padaryti.

});

Savivaldybės merė Rūta Matulaitienė kritiką ir kaltinimus pavadino nepagrįstais ir patikino, kad jos komanda, kaip ir Savivaldybės administracija, dirba vadovaudamasi įstatymais bei teisės aktais.

Išskirtiniams asmenims?

Spaudos konferenciją surengusios opozicijos teigimu, visomis Savivaldybės viešinimo priemonėmis naudojasi tik valdančioji dauguma ir Savivaldybės vadovai, o opozicijai neleidžiama to daryti. Negana to, opozicijos atstovai...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

25 Atsakymai į “Spaudos konferencijoje – Tarybos opozicijos kritikos kirčiai valdančiajai daugumai”

 1. Pokičiu nebus parašė:

  Socialdemokratai niekuo nesiskiria nuo konservatoriu tokie pat kombinatoriai mažeikiai bus nuvaryti žmones jau skundžiasi jau nori iš butų išvaryti.Toks socialinis teisingumas gėda.

  1. Ankstoka pykti parašė:

   Kiek laiko dirba socialdemokratai? Tai va, dar ankstoka reikšti pretenzijas. Prisiminkite, kas dirbo prieš tai, ar ne p.Bartkevičiaus partija?

  2. Anonimas parašė:

   Žmonės visada skundžiasi. Ypač tie, kurie nori visą gyvenimą kitų sąskaita pragyventi. Kažkodėl vieni dirba ir užsidirba tam butui, o kiti mano, kad jiems viską valdžia turi suteikti veltui.

   1. Hm parašė:

    Butus prie sovietu darbininkai užsidirbo tik paskui buvo sugalvota papildoma privatizacija.Kas nesuprato tos mahinacijos privatizacijos dabar kenčia .Darbovietės sovietmečiu nupirkdavo butus darbininkams dirbti reikedavo dešimtmečiais kad užsidirbti butui.Kam buvo sugalvota papildoma privatizacija …..?

 2. Informacija parašė:

  A.Tapinas:
  „Mažeikiuose buvo žaliasis Virginijus Sungaila, LVŽS Andriejus Virkutis, TSLKD Nerijus Baužys, Tvarka ir teisingumas Zita Šaulienė irgi atsisakė išmokų.
  Naujai išrinkta merė LSDP Rūta Matulaitienė per kadenciją gavo 1876 eurus išmokų, kai kitas LSDP kolega Laurynas Jonauskas – virš 15K. TSLKD Odeta Jasmontienė išnaudojo 206 eurus kanceliarinėms, o turbūt šalia sėdinti TSLKD Lina Rimkienė 10 758 eurus su rusiškai rašytais čekiais iš Kipro“.

  1. Anonimas parašė:

   Tokios kaip Rimkienė būtų bet kurios partijos gėda. Mažeikiuose šita „laimė“ teko konservatoriams :)))))

 3. Antanas parašė:

  Seniai buvau tarybos nariu dvi kadencijas.Niekas nedavė nei pieštuko,nei bloknoto užrašams.Buvusių tarybos narių darbas ir benzinas buvo apmokamas. Ką jie nuveikė ir kur važiavo?Kur ataskaitos?AR TAUTOS PINIGUS LEIDO VĖJAIS? Kada bus paskelbta informacija kiek pinigų išleido kiekvienas buvusios kadencijos tarybos narys? Gal pas mergas ar bernus važinėjo? Tik ne pas rinkėjus.Ko jie važiuos nes neturi ko pasakyti.

  1. Be vardo parašė:

   Ataskaitas pateikė žurnalistas Tapinas. Pagūglinkite, rasite :)

 4. Jolanta parašė:

  As aplamai nesuprantu, kam ta taryba, atsiprasau, SOVIETAS reikalingas? Juk nesako Tarybu Sajunga, sako Sovietu Sajunga.
  Uzdarytu Maksima, ar Liddl, ar kokia mokykla, tai iskart visi pastebetu. O kas pastebetu, jei SOVIETO neliktu?
  Ir koks skirtumas ar pozicija, ar opozija, naudos jokios.

  1. Jolantai parašė:

   Labiausiai iš jūsų komentaro matosi jūsų SOVIETINIS mąstymas :-))) Ką, anot jūsų, tie tarybos nariai turėtų daryti? Jums butą sutvarkyti ar pietus pagaminti?

   1. Anonimas parašė:

    Tai tu man ir paaiskink, ka Sovieto nariai turi dayti.

    1. Anonimas parašė:

     Tokiems kaip jūs aiškink neaiškinęs, jums vis tiek sovietinis himnas galvose skamba )))))

 5. Anonimas parašė:

  Pažiūrėjau į nuotrauką ir supratau – rinkimų nebuvo. Tie patys žmonės, tik labiau pražilę ir susiraukšlėję. Daugiau jokių pokyčių. Išvada – vyksta ne rinkimai, bet pinigų išmetimas į balą. Įdomu, kieno kišenėse jie nusėda?

  1. Anonimui parašė:

   taigi, pražilo, susiraukšlijo- kaip sakote,- nes jie ,nuotraukoje, yra opozicijoje.

 6. Tvarkdariai parašė:

  Jo jo, tiek kurie kalbėjosi su opozicija prieš tai, tie kurie kalbėjosi su žmonėmis… dar pridėti super vardan Lietuvos atstovus, kurie veržiasi darytibtvarkos, tik savo kitas preigas tegu tinkamai atlieka :)

 7. Susireikšminimas parašė:

  Nerinko žmonės, tad neišrinktieji rodo susierzinimą. Dėmesio stoka? Nuo to bus pigesnis pragyvenimas?A, atseit, opozicija dirba…

 8. Jonas parašė:

  Savivalda pakėlė nišpirktu butu savininkams nuomos kainas iki tokio lygio kad nuomotis nebeimanoma .Prasideda butu nusavinimas gėda socialdemokratais dar save vadina.

  1. Jonui parašė:

   Žmogau, o kas pigu? Nueikite be pinigų pas stomatologą, pamatysite humanizmo apraiškas.,cha, cha.

   1. Baron von Münchhausen von Bugenen parašė:

    Lietuva visumoje bedantė. Dauguma neuždirba ant dantų taisymo ir jei ne europiečiai visai striuka būtų. Būtent tai rodo žmogaus socialinį statusą ir gerovę valstybėje. Ubagams dantų nereik.

    1. Baronui parašė:

     Bedanciai paprastai tie, kas didziaja dali savo pajamu isleidzia bambaliniam alui ir cigaretems. Dantims ir nebelieka.

     1. Teisybė parašė:

      Tiesa ta, kad jūsų vadinami “ bambaliniai“ padorūs, nors ir “ bedančiai“.Žinote kodėl padorūs?Ogi jie nedalyvavo “ prakalant“ Naftos gamyklą.

 9. Piatras parašė:

  Viskas ok su nauja dauguma. Net fontanas pradejo veikt prie Sodu skverelio. Ko dar norit…

  1. Klausimas parašė:

   kodėl Songaila nedalyvauja konkurse , juk viešieji ryšiai ir amžina darbuotojų kaita pastovi.Pone, Songaila, ten jums vieta tinkama, akurat! Beje, kodėl ten žurnalistai trumpam tik?

   1. Nevertinantis pozicijos O parašė:

    O gal konkurso sąlygose numatyta, kad teisti vagišiai ir be išsilavinimo negali kandidatuoti ?

 10. Daiva parašė:

  Nereikia net straipsnio skaityti, o tik pamatyti nuotraukoje tris opozicijos narius K.Bartkevičių, S.Bernotienę ir V.Sungailą ir suprantu, kad tai politiniai ,,chameleonai’’. Kai toks opozicijos narys kaip V.Sungaila prabyla apie viešumą tai atrodo apgailėtinai. Gaila, kad pas šį Tarybos narį labai trumpa atmintis ir užmiršo, kaip praeitoje kadencijoje būdamas Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotojas elgėsi dėl to vadinamo ,, viešumo’’, ,,nepotizmo’’ ir kitų dalykų.

Comments are closed.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto