Specialistai pastebi: vairavimo egzamino metu svarbiausia – susikoncentruoti

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Nuo praėjusių metų rugsėjo buvo pakeista lengvųjų automobilių (B klasės) vairuotojų egzaminavimo tvarka – atsisakyta praktinio vairavimo aikštelėje, būsimų vairuotojų įgūdžiai tikrinami tik realiame eisme.
Statistika rodo, kad pernai praktinį vairavimo egzaminą, lyginant su 2016 metais, iš pirmo karto išlaikė mažiau vairuotojų.
Vairavimo specialistai analizuoja, kokias klaidas dažniausiai daro egzaminuojamieji ir kodėl.

Valstybės įmonės „Regitra“ pateikta statistika rodo, kad 2016 metais iš pirmo karto praktinį vairavimo egzaminą išlaikė tokia B kategorijos teisių siekusių vairuotojų dalis: 45,59 proc. (automobilis su automatine pavarų dėže), 40,74 proc. (su mechanine pavarų dėže).
Pernai išlaikiusiųjų skaičius sumažėjo: iš pirmo karto egzaminą išlaikė 40,93 proc. vairuotojų, važiavusių automobiliais su automatine pavara, vairuotojų, laikiusiųjų egzaminą automobiliais su mechanine pavara – 38,46 proc.
Panaši tendencija pastebima ir VĮ „Regitros“ Mažeikių filiale: užpernai praktinio vairavimo egzaminą iš pirmo karto išlaikė 43,3 proc. vairuotojų, o štai pernai – jau tik 41,13 procento.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto