Specialiųjų automobilių signalus ignoravo patyrę vairuotojai

Naftininkų gatvėje medikų automobilio nepraleidusi „VW Golf“ vairuotoja tvirtino, kad stabtelėti nebuvo vietos. Autoriaus nuotrauka

Dvi dienas mieste ir rajone policijos pareigūnai kartu su greitosios medicinos pagalbos ekipažu tikrino, kaip vairuotojai laikosi reikalavimo praleisti transporto priemones su įjungtais specialiaisiais garso ir šviesos signalais.

Surengė reidą

Policija tokią priemonę sumanė ruošdamasi euro įvedimui Lietuvoje, kai naujieji pinigai bus transportuojami į į vairias šalies vietas. Siekiant apsaugoti eurus vežantį transportą, policija privalės juos lydėti į paskirties vietą.
Norėdama užtikrinti specialiųjų transporto priemonių saugų judėjimą ir atkreipti eismo dalyvių dėmesį į Kelių eismo taisyklių reikalavimus, kaip elgtis artėjant specialiosioms transporto priemonėms su įjungtais specialiais šviesos ir garso signalais, policija surengė reidą „Specialieji šviesos ir garso signalai“.
Antradienį ir trečiadienį mieste, įsijungęs specialiuosius signalus, važinėjo greitosios medicinos pagalbos automobilis, kuriame buvę policijos pareigūnai fiksavo pažeidėjus. Iš paskos važiavęs policijos ekipažas stabdė prasižengusius vairuotojus ir rašė jiems administracinius protokolus.

Apie tai plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

One Reply to “Specialiųjų automobilių signalus ignoravo patyrę vairuotojai”

  1. Mazeikietis parašė:

    „Policija tokią priemonę sumanė ruošdamasi euro įvedimui Lietuvoje…“, kad žinotu vietiniai, jog „rinkliava“(toliau vadinsime kaip pakiša) jau nebe litais- o evrais duodama. Keista, kad nėra užsiminta apie pakišos davėjus. Ai rimtia, reidas gi ne dėl to tebuvo..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto