Speigai tikrina vandentiekio trasas

„Mažeikių vandenų“ direktorius Pranas Trakinis ketvirtadienio rytą dar nežinojo avarijos priežasties. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Dalis Naftininkų gatvės gyventojų liko be vandens. Bendrovės „Mažeikių vandenys“ vadovai spėja, kad trasa neatlaikė speigo.

Aiškinasi priežastis

Iš trečiadienio į ketvirtadienį apie trečią valandą nakties prie Naftininkų gatvės 8-ojo namo vanduo iš žemės ėmė veržtis į paviršių. Gelbėjant situaciją „Mažeikių vandenų“ avarinei tarnybai teko nutraukti vandens tiekimą į aplinkinius daugiabučius namus.
Įmonės direktorius Pranas Trakinis ketvirtadienio rytą dar nežinojo avarijos priežasties. Jeigu trūko įvadas, tai likviduoti avarijos padarinius ilgai netruks, teigė jis.
P. Trakinis baiminasi, kad gali būti, jog speigo neatlaikė centrinė trasa. Tai pasunkintų darbus. Tuo labiau kad ir oro sąlygos jiems nepalankios.

Speigai sunkina pagalbą

Tuoj po avarijos be vandens liko trijų namų gyventojai. Tačiau, anot P. Trakinio, jeigu bus nustatyta, kad trūko centrinė trasa, teks sustabdyti vandens tiekimą į dar tris daugiabučius.
Bendrovės vadovas patikino, kad jeigu gyventojai pageidaus, vandens jiems bus atvežama. Tačiau pripažino, kad speigai pagalbą komplikuotų, nes vanduo cisternoje kaipmat užšaltų.
P. Trakinis pasidžiaugė, kad gyventojai supratingi, triukšmo nekelia.

Sustiprintas budėjimas

„Mažeikių vandenų“ direktorius, apie situaciją kalbėdamasis su „Santarve“, neslėpė, kad avarija Naftininkų gatvėje šią žiemą ne pirmoji, tik galbūt pastaroji didžiausia.
P. Trakinis teigė, kad žiema kasmet patikrina vamzdynus, ir avarijų išvengti beveik neįmanoma.
Jeigu šalčiai išsilaikysią, dar visko galima tikėtis, spėjo pašnekovas, prisiminęs ankstesnius metus.
„Ruošiamės galimiems išbandymams. Sustiprinome budėjimą. Daugiau technikos įvarome į garažus, kad būtų lengviau ją užsivesti. Įspėjome su technika dirbančius žmones, kad niekur neišvyktų – kad įvykus avarijai, galėtume juos operatyviai iškviesti“, – apie pasiruošimą avarijoms pasakojo įmonės vadovas.

4 Atsakymai į “Speigai tikrina vandentiekio trasas”

 1. gyventoja parašė:

  kiek pamenu tai jau nepirmi metai sioje vietoje truksta vamzdziai kazi ka ten taip tvarko kad tik iki sekanciu speigu teatlaiko(pernai irgi toje pacioje vietoje buvo truke, uzpernai irgi panasioj vietoj)

 2. Vėžlys parašė:

  Tai kad prieš devynias Naftininkų gatve ,,upė“ tebetekėjo, o sako avarija įvyko trečią nakties…

 3. gyventojas parašė:

  nieko nuostabaus,kad vamzdynai trukineja kai naftininku 8 namo butuose tera +13-14 laipsniu. cia tiesiog jau visi desniai neleidzia kitaip galvot kas kaltas del avarijos.tik tas kas taip nureguliavo siluma:)

 4. vanduo parašė:

  Kaltas ŠALTIS ir seni VAMZDYNAI. Kas trukdo keisti -atnaujinti vamzdynus! Gal mažus mokesčius mokam, ūkiškiau dirbkit,spauskitės, o ne tik lupikaukit nuo varganų žmogelių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto