„Spindulio“ šokėjai čempionate pasiekė aukštų įvertinimų

Nuotr. iš asmeninio albumo

Kovo 1–2 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionatas ir pirmenybės. Varžybose dalyvavo ir nemažas būrys mažeikiškių sportinių šokių klubo „Spindulys“ šokėjų.
Dėl geriausiųjų titulo finalinėse kovose rungėsi 16 kolektyvo porų.
Ne viena jų pasiekė aukščiausių įvertinimų.
„Iš Vilniaus jau pareina gandai, kad mažeikiškiai atvažiavę į čempionatą nuskynė nemažai laurų. Nors ir ne dėl apdovanojimų dirbame, rezultatų siekimas yra varomoji jėga, skatinanti judėti pirmyn“, – teigė kolektyvo vadovas Mindaugas Banys.

Apie šokėjų pasiekimus skaitykite šeštadienio „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “„Spindulio“ šokėjai čempionate pasiekė aukštų įvertinimų”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Sveikinimai jaunimui! O ka laimejo seneliukai,sokantys Spindulyje? Kazkaip lekia is namu mano vyras ir lekia i repeticijas,grizta nakti.. Kazka pradedu itarti? Gal jis soka ir be kelniu?

 2. nesupratusiam parašė:

  nusipirk Santarvę- perskaityk ir žinosi. O nuotrauka ne kaip po „baliuškos“, bet parodo kuo gyvena šitie šaunuoliai žmonės. Bet daugeliui, aišku, geriau sėdėt, dejuot, burbėt….gaila tokių- jie taip šypsotis nemoka…

 3. NESUPRATAU parašė:

  o kas čia ką laimėjo? nuotraukoje kaip po baliuškos, kur pavardės , vietos. Niekinis straipsnis.

 4. Jonis parašė:

  Ot saunuoliai ,zemaiciai moka ne tik verkt ,bet ir linksmintis ,o Santarve irgi saunuole o tai Lt spauda tik Ukraina ,Rusija lygtai mums tik jie turi rupet ,mums savi zmones turi rupet .Sekmes Jums

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto