Spiningavimo čempionato etapai buvo sėkmingi mūsų rajono žvejams

Žemaičių spiningavimo varžybos kaskart į ežerus suburia daugiau kaip šešiasdešimt dalyvių.
Nuotrauka iš lygos archyvo

Žemaitijos sportinės žūklės lygos rengiamame spiningavimo čempionate noriai dalyvauja ir mažeikiškiai žvejai. Jau įvyko trys čempionato etapai.  

});

Varžosi žemaičiai 

Žemaitijos sportinės žūklės lygos varžybose gali dalyvauti žvejų klubai, įteisinti Registrų centre ir priklausantys Žemaitijos etnografiniam regionui.

Spiningavimo čempionatas, prasidėjęs gegužės pabaigoje, suskirstytas į penkis etapus. Žvejai jau varžėsi prie Rekyvos ežero, vyko į Platelius, o liepos pabaigoje rinkosi prie Lūksto. Visuose trijuose etapuose į ežerų vandenis išplaukdavo daugiau kaip 60 žvejų.

Mūsų rajono žvejams čempionate šiemet atstovauja trys klubai: „Žemaitis“, „Žemalė“ ir „Inkaras“. Jų pasiekimai: spiningaujant Rekyvos ežere antrą vietą užėmė Laimonas Mikus, trečią – Rokas Freimanas (abu – iš „Žemalės“ klubo), Plateliuose tarp 65 dalyvių, kurie iš viso sugavo 103 kilogramus žuvies, aštuntą vietą iškovojo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto