Sportininkų atminimas pagerbtas turnyru Sedoje

Turnyro dalyviai ne tik varžėsi, bet ir stebėjo bei analizavo kitų žaidėjų dvikovas. Nuotrauka iš organizatorių archyvo

Jau 16-ąjį kartą Sedoje virė sportinės aistros: čia vyko tradicinis šaškių ir šachmatų turnyras. Turnyru pagerbiami šiame miestelyje gyvenę, anapilin išėję šių sporto šakų pradininkai ir puoselėtojai.

Tradicinėmis varžybomis pagerbiamas šio krašto minėtų sporto šakų puoselėtojų Gedimino Pačkausko, Justino Paulausko, Stepono Dermonto, Alberto Geležinio atminimas. Turnyras sutraukia šaškių ir šachmatų mylėtojus iš Žemaitijos, pirmą kartą čia apsilankė ir žaidėjai iš Duobelės.
„Tai žmonės, kurie pradėjo Sedoje kultivuoti tiek šaškes, tiek šachmatus, rūpinosi įsigyti inventorių, ne tik patys aktyviai atstovavo mūsų miesteliui įvairaus rango turnyruose, bet ir dirbo su vaikais, juos mokė šių žaidimų.
Tik vienais metais turnyras buvo perkeltas į Plinkšius, o šiaip jis yra vienas iš didžiausių šių sporto šakų turnyrų rajone. Varžybos pagyvina ir miestelio sportinį gyvenimą, suteikia galimybę Žemaitijos regiono žaidėjams išbandyti savo jėgas, pasivaržyti tarpusavyje“, – sakė ilgametis Sedos sporto entuziastas Ričardas Zoza.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video