Sportininkų ir šunų augintojų konfliktams pabaigos nėra

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kasmet pavasarį į gatves išvažiuoja dviratininkai, viešose erdvėse padaugėja bėgikų. Taip pat tuo metu paaštrėja problema dėl sportuojančių žmonių bei palaidų šunų susidūrimų.
Kinologai aiškina, kad šunų agresijos priežastis – ne noras suėsti bėgikus ar dviratininkus, o baimė. Kaip žmogus sveikinasi ne su kiekvienu gatvėje sutiktu praeiviu, taip ir šunų šeimininkai turėtų užtikrinti, kad net ir draugiški augintiniai neitų prie kitų žmonių ar šunų.

Prašo sąmoningumo ir atsargumo

Į redakciją kreipėsi mažeikiškis Algis ir papasakojo Mindaugo gatvėje, šalia senamiesčio parko, jam nutikusią istoriją: bėgioti mėgstantį mažeikiškį apie pusę devintos vakaro užpuolė vokiečių aviganis. Jis buvo palaidas, be antsnukio, šuns šeimininko nesimatė.

Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Sportininkų ir šunų augintojų konfliktams pabaigos nėra”

 1. Andrėja parašė:

  Tokie ir šeimininkai-navalos. Šunys blusom aptekę,ir patys kaip niavalos nušliurę vaikšto. Normalūs žmonės daugiabučiuose šunpalaikių nelaiko.

 2. sungaudis parašė:

  Susitinkit sudus nevalos, viską slepet po sniegu,dabar kastuvus į rankas ir pirmyn ,nevalos

 3. Minda parašė:

  Oi tik neapsizliumbkit, žiūrėkit kad kitą kart netyčia nesuestu😭

  1. Mindaugas parašė:

   Kai taip kalba šunų šeimininkai, tai ką čia bekalbėti… koks durnavotas šeimininkas, toks ir šuo… Žiūriu kol protokoliuko negauna prieš akis išrašomo, tol ir mandravoja.

 4. teisės viršenybė prieš pareigas parašė:

  yra šunų laikymo, priežiūros taisyklės lokalaus ir respublikinio lygio.Tikrinančių ir kontroliuojančių pareigųnų, tarnautojų ir t.t.-begalė,bet niekas nemoka taikyti praktikoje,nes nebaudžia .Tegyvuoja keturkojų ir jų šeimininkų teisės. Maišelį eksrementams nešiotis privalu,rinkti-ne.

 5. Blogai parašė:

  Neimanoma ne tik sportuoti bet ir pasivaikscioti kalnu parke prie tvenkiniu sunys vedziojami penkiu metru atstumu nuo seimininko be antsnukiu.Begiojant arba vaikstant keleta kartu buvo uzpuole .Raskite vieta sunims vedzioti arba su antsnukiu ir salia seimoninko .

 6. pilietis parašė:

  Kad Mažeikiuose nesu matęs vedžiojamo šuns su antsnukiu. Ir man teko nekartą buti aplotam
  , tikrai nėra malonu kai tave einanti takeliu puola. Ypač kai yra teke pajusti šuns įkandima. Gerai kad tuo metu bent ant pavadžio buvo laikomi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto