Sportininkų traukinys jau nuvažiavo?

Ar ketverius metus merdintis Sporto komplekso pastatas bus parduotas, ar išnuomotas sporto poreikiams tenkinti, dar kartą spręs Savivaldybės taryba. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sporto kompleksas Strazdelio gatvėje sausio mėnesį tuometinės Tarybos daugumos (opozicija nepalaikė) sprendimu buvo įtrauktas į privatizuojamų objektų sąrašą. Nepraėjus nė pusmečiui susizgribta, kad galbūt padaryta klaida, imta svarstyti apie galimybę atšaukti priimtą sprendimą ir pastatą išnuomoti.

});

Tarybai paruošti naują sprendimo projektą įpareigota Savivaldybės administracija, tačiau pastatą norėjęs išsinuomoti ir jį sporto reikmėms prikelti krepšinio klubas Mažeikių „Mažeikiai“ iki šiol nesulaukė palankaus sprendimo. O neseniai aptikta informacija šokiravo – paskelbtas objekto pardavimo aukcionas, klubas apie tokius pasikeitimus neinformuotas.

Kas pakišo koją sportininkų ketinimams: nesusikalbėjimas, tinkamas pareigų neatlikimas, o galbūt ir politikavimas – aiškintasi antradienį vykusiame susitikime su valdžios atstovais. Deja, ieškota kaltų, o ne sprendimų, nes, Savivaldybės administracijos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto