Sportinio renginio tikslas – vaikų aktyvumas ir bendravimas

Nuotr. iš darželio archyvo

Nors rudeninė saulutė pasislėpė už debesų, o vėjas gainioja krentančius medžių lapus, darželio „Berželis“ ugdytiniai, jų tėveliai, auklėtojos ir kiti bendruomenės nariai sugužėjo į miesto stadioną, kuriame vyko sveikatos ugdymo ir fizinio aktyvumo lauke skatinimo renginys „Futboliuką žaist smagu“.
Šio sportinio renginio tikslas – ne tik rungtyniauti tarpusavyje, išmėginti savo jėgas, drąsą, bet ir šauniai praleisti laiką su šeima bei artimiau susipažinti su kitais darželio bendruomenės nariais.
Autobusu atvykę į stadioną vyresniųjų grupių vaikai smagiai mankštinosi, dalyvavo greičio ir vikrumo reikalaujančiose estafetėse, kartu su tėveliais bėgo rudens krosą. Priešmokyklinukai savo jėgas išbandė futbolo varžybose. Šio renginio svečias, kūno kultūros mokytojas R. Džiaugys komandas ne tik supažindino su žaidimo taisyklėmis, bet ir teisėjavo rungtynėms. Draugų ir tėvelių palaikymas įkvėpė mažuosius futbolininkus aktyviai judėti ir mušti taiklius įvarčius.

Nuotr. iš darželio archyvo

Sportas, kuris yra pagrįstas komandiniu žaidimu, atveria vaikams didesnes galimybes plėtoti ir lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo sugebėjimus, stiprina motyvaciją, moko geriau valdyti savo emocinę būseną.
Vykdant Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo ir specialiosios programos priemonę „Sveikatos ugdymas ir fizinio aktyvumo lauke skatinimas“ darželio ugdytinių laukia dar ne vienas judėti skatinantis, sveikatą stiprinantis renginys. O auklėtojos kartu su tėveliais sieks, kad vaikučiai augtų sveiki, stiprūs ir laimingi.

Lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto