Sportinių šokių reitingo varžybos Telšiuose

Lapkričio 26 dieną Telšių miesto stadiono arenoje vyko Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybos „Vėlunga 2023“. Renginyje susitiko šokėjai iš įvairių Lietuvos miestų ir netgi užsienio – Estijos, Lenkijos, Latvijos. Ši šokių šventė pasižymėjo ne tik įvairių tautų atstovų dalyvavimu, bet ir aukščiausio lygio pasirodymais.

Vertintojų pirmininkas Martynas Kūra atkreipė dėmesį į įspūdingą šokėjų aistrą, kuri visą dieną suteikė stadionui ritmą ir energijos krūvį. Šokėjai rodė savo meistriškumą ne tik valso, bet ir džaivo bei daugelio kitų sportinių šokių ritmu, demonstruodami platų stilių ir technikos spektrą.

Ypač džiugina Telšių kultūros centro sportinių šokių kolektyvo „Vėlunga“ šokėjų pasiekimai. Jų nuopelnai varžybose ne tik kelia didelį pasididžiavimą Telšių miestui, bet ir atspindi intensyvų mokymosi ir ruošimosi šiems renginiams procesą. Kolektyvas, vadovaujamas Dainos Butkienės, pelnė ne tik kolegų, bet ir žiūrovų pagarbą už aukštą meistriškumą ir sceninį žavesį. „Vėlunga“ varžėsi su tokiais sportinių šokių kolektyvais kaip „Žuvėdra“ (Klaipėda), „DS DANCE“ (Klaipėda), Editos Daniūtės šokių studija, „Forte“ (Klaipėda) bei daugeliu kitų.

Pateikiame Telšių kultūros centro sportinių šokių kolektyvo „Vėlunga“ laimėjimus varžybose. Jaunimo+suaugusiųjų grupėje C klasėje pirmąją vietą užėmė Justas Adomkus ir Ūla Vėjūnė Kiršytė. Jaunių I D klasėje ir standartinių šokių, ir Lotynų Amerikos šokių grupėse pirmąsias vietas pelnė Arijus Vaclovas Jonušas ir Lėja Jesevičiūtė. „Solo Latino“ I+II grupės D klasėje trečioji vieta skirta Ramintai Ligeikytei, „Solo Latino“ jaunimo+suaugusiųjų grupėje D klasėje antroji vieta – Rugilei Čekaitei. Jaunių II D klasėje standartinių šokių grupėje antrąją vietą laimėjo Matas Navikas ir Emilė Bagužaitė, vaikų grupėje E4 (10 metų ir vyresnių) pirmąją vietą – Jonas Videika ir Lėja Noreikytė, vaikų grupėje E3 (9 m. ir vyresnių) antrąją vietą – Lukas Šarkūnas ir Lukrecija Šadžiūtė. Vaikų grupėje E3 (8 metų ir vyresnių) pirmoji vieta skirta Tadui Gaudiešiui ir Kamilei Kalendaitei, antroji – Tadui Gaudiešiui ir Vestinai Spudytei. Solo LA jaunių I+II grupėje trijų šokių programoje Livija Talmontaitė šoko finale ir užėmė šeštąją vietą. Solo I E2 (7 m. ir jaunesnių) grupėje pirmoji vieta – Gustė Barkevičiūtė, solo II E2 (8 m. ir vyresnių) grupėje antroji vieta – Liepa Kaminskaitė. Solo III E3 (8 m. ir jaunesnių) grupėje pirmosios vietos – Kamilė Kalendaitė, Evita Kiršinaitė, Elena Jucevičiūtė, Urtė Urbonaitė, antrosios vietos – Tėja Grigaitė, Melita Petrauskaitė, Vestina Spudytė ir Luka Ruchanskytė.

Paskutiniojoje renginio dalyje šokusiems šokėjams laureatams statulėles įteikė ir medalius užkabino Telšių rajono savivaldybės vicemerė Agnė Jakavičiutė-Miliauskienė. Ji taip pat tarė padėkos žodžius organizatoriams ir įteikė gėlių puokštę pagrindinei renginio iniciatorei D. Butkienei.

Parengta pagal Telšių kultūros centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto