Sporto ir pramogų centras: būti ar nebūti?

Sprendimo projektas dėl Sporto ir pramogų centro statybos ir vėl bus svarstomas komitetų, Tarybos posėdžiuose. Stop kadras iš Savivaldybės tarybos posėdžio

Ar Mažeikiuose bus pradėtas statyti Sporto ir pramogų centras, turėtų paaiškėti šio mėnesio pabaigoje – reikalingas politinis Tarybos sprendimas. Kad toks objektas Mažeikiams būtinas,  sutinka visi politikai, tačiau nesutariama dėl kitų dalykų. Aistros verda dėl pakeisto projekto, jam parinktos kitos vietos, dėl didelės kainos ir paties finansavimo neapibrėžtumo.
Komitetų ir Tarybos posėdžiuose bandyta išsiaiškinti kilusius klausimus, tačiau į daugelį jų atsakymų nesulaukta. Todėl kai kurie politikai vos pusantro tūkstančio vietų turinčios „dėžutės“ statybą vadina priešrinkimine korta.

Valdančios daugumos planams pagalius į ratus kaišioja ir koalicijos partneriai socialdemokratai –  būtent šios frakcijos atstovų vadovaujami komitetai nepritarė sprendimo projektui, kuriuo ketinama atverti vartus naujo objekto statybai.

Tai kodėl politikai, net į rajono strateginį plėtros planą įsirašę įsipareigojimą mažeikiškiams pastatyti sportą areną, neskuba jos statyboms įjungta žalią šviesą, kokios Mėnulio fazės ar būsimi rinkimai juos veikia? – replikuoja mažeikiškiai socialiniuose tinkluose.
Politikai vienbalsiai tvirtina: Mažeikiams reikalingas Sporto ir pramogų centras, tačiau kodėl jie neskuba pritarti siūlomam projektui, priežasčių, samprotavimų, argumentų išsakyta nemažai ir per komitetų, ir Tarybos posėdžius.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

9 Atsakymai į “Sporto ir pramogų centras: būti ar nebūti?”

 1. Zigismundas parašė:

  Statybos, lažybos, lošimų automatai, kaimo valdžia…:))

 2. Anonimas parašė:

  Mažeikių sporto arena, kaip nacionalinis stadiinas Vilniuje. Begalė projektų ir kaltinimų vieni kitiems. Per tiek metų projektams ir pasiruošimams išleista tiek pinigų, kad jau puse arenos būtų pastatyta. Kiek dar valdžių turės pasikeisti kad arena atsirastu? Vienintelis žodis tinkantis šioje situacijoje GĖDA.

 3. Nerijus parašė:

  Mažeikiuose pati didžiausia įmonė pabaltyje Orlen Lietuva. Manyčiau,kad tikrai galėtų prisidėti prie šio objekto atsiradimo Mažeikiuose. Darbuotojams,tarnautojams,jų vaikams būtų kur apsilankyti laisvalaikio metu ir miestui būtų dovana.

  1. Anonimas parašė:

   „Pabaltijo“ jau nebėra 30 metų. Yra Baltijos valstybės. Nežinojai ir dar užmiršai?

 4. Adas parašė:

  Nebejuokinkit…
  Ar gali rūpėti kokiam valdininkėliui-tautos tarnui sporto komplekso statyba, jei pačiam žandai ant veido nebetelpa!

 5. Donatas parašė:

  Niekas ne pradės statyti tos sporto arenos kol šita mažeikių valdžia bus valdžioje ! Po rinkimų 2023m. Vasario mėnesį jaigu iš rinksit kita valdžią ir kitą merą ! Gal tada ir bus iš karto pradėta statyti sporto arena !

 6. Robertas parašė:

  Klaipėdoje stato vidurinę mokyklą. Jos statybų kaina 15mln.eurų. Mažeikiai už 7mln. ruošiasi pastatyti sporto ir pramogų areną…. Kažkaip nesigauna loginis mąstymas.

 7. Anonimas parašė:

  Koks tas kitas projektas, kita parinkta vieta ir kokia kaina? Jei ištarėte A, ištarkite ir B.

 8. Manau parašė:

  Slėptuvę statys.Aktualiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto