SPORTO KALEIDOSKOPAS

Namų rungtynėse su „Šilute“ mažeikiškiai akivaizdžiai pranoko varžovus. Su kamuoliu – komandos kapitonas Osvaldas Mačernis. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

KREPŠINIS
Dar dviem pergalėmis savo sirgalius nudžiugino „Mažeikių“ krepšinio komanda, kuri ir toliau išlieka Nacionalinės krepšinio lygos lyderė.
Penktadienį namų rungtynėse mažeikiškiams viena iš lygos autsaiderių (užima priešpaskutinę vietą) „Šilutė“ priešinosi tik pirmajame kėlinyje, kuris vis tiek baigėsi mažeikiškių pergale (15:14). Po to mūsų ekipa vis didino persvarą, po antrojo kėlinio ji siekė jau devyniolika taškų, o galutinis rezultatas – 90:51.
Mūsiškius į priekį vedė pastarąsias dvi savaites naudingiausiais pripažinti lygos žaidėjai Osvaldas Mačernis ir Rokas Giedraitis, pelnę po dvidešimt taškų.
Šeštadienį mūsų ekipa žaidė Vilniuje, kur jų varžovė buvo vietos „Perlo-MRU“ ekipa. Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą savo rankose turėjo mažeikiškiai – po pirmojo kėlinio jie pirmavo devynių taškų, po antrojo – septynių, po trečiojo – vėl devynių taškų skirtumu. Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai dar bandė pavyti svečius, buvo sumažinę atsilikimą iki keturių taškų, tačiau mūsų ekipa rungtynių pabaigą sužaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę – 90:74.
Ekipos kapitonas Osvaldas Mačernis įmetė net 28 taškus, aštuoniolika taškų pridėjo Olegas Koženecas.
Paskutinėse šių metų rungtynėse, kurios vyks šį penktadienį ir šeštadienį, mažeikiškių, iškovojusių šešiolika pergalių, patyrusių keturis pralaimėjimus ir pirmaujančių čempionate, laukia skirtingi varžovai. Namuose penktadienį mažeikiškiai susitiks su trečioje vietoje esančiu ir tik dviem pergalėmis atsiliekančiu Plungės „Olimpu“, kuriam pirmajame rate triuškinamai pralaimėjo, o šeštadienį išvykoje žais su „Gargždų-Bremena“, kuri yra paskutinėje, aštuonioliktoje, turnyrinės lentelės vietoje.

SALĖS FUTBOLAS
Šalies salės futbolo A lygos pirmenybėse buvo žaidžiami paskutiniai šiais metais susitikimai. Mažeikių „Olimpas SC“ namuose rungėsi su Kaišiadorių „Savinge“.
Rungtynių pradžia mūsų ekipai susiklostė nesėkmingai – dešimtą minutę varžovai pirmavo dviem įvarčiais. Tačiau tai mūsų futbolininkų nepalaužė – Antanas Tautvydas ir Evaldas Razulis rezultatą išlygino, kaišiadoriečiai dar išsiveržė į priekį, bet Aidas Liutkus prieš pirmojo kėlinio pabaigą dar kartą rezultatą išlygino.
Po pertraukos svečiai pirmavo dviem įvarčiais, tačiau Evaldas Razulis ir vėl dviem puikiais smūgiais santykį išlygino. Kėlinio viduryje varžovų persvara pasiekė jau tris įvarčius, bet tada prabilo mūsų puolėjas Antanas Bulošas, kurio trys pelnyti įvarčiai rezultatą suvienodino.
Rungtynių pabaiga priminė trilerį – varžovai pirmavo vienu įvarčiu, priešpaskutinę minutę rezultatą išlygino Antanas Tautvydas, o paskutinę minutę pergalę taikliu smūgiu išplėšė Antanas Bulošas. Mažeikiškiai pranoko varžovus rezultatu 10:9.
Ši pergalė leido mūsų ekipai pašokti į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą tarp šešių komandų.
Kitas salės futbolo A lygos turas vyks kitais metais sausio 11–12 dienomis.

Pergalė prieš Kaišiadorių komandą „Olimpui SC“ leido palypėti į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.