Sporto kaleidoskopas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Futbolas

Po nesėkmių virtinės pergalę Lietuvos antros lygos Vakarų zonos varžybose pasiekė Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai. Jie išvykoje po tryliktą rungtynių minutę Renato Žebrausko pelnyto įvarčio palaužė Kretingos „Minijos“ pasipriešinimą. Pirmajame rate namuose mūsų komanda kretingiškiams buvo pralaimėjusi tokiu pat rezultatu.
„Komanda sužaidė drausmingai tiek puolime, tiek gynyboje, praktiškai neleido varžovams sukurti progų. Gaila, kad patys neišnaudojome dėkingų progų padvigubinti rezultatą. Paskutinę rungtynių minutę vėl praleidome įvartį, laimei, teisėjai užfiksavo varžovų nuošalę“, – apie rungtynes kalbėjo komandos vadovai.
Pergalė mažeikiškiams su keturiolika taškų leido pakilti į septintąją turnyrinės lentelės vietą.
Šį penktadienį „Atmosfera“ išvykoje susikaus su trečioje vietoje esančia N. Akmenės komanda. Pirmajame rate namuose mūsų ekipa į akmeniškių vartus įmušė net šešis „sausus“ įvarčius, tačiau dabar tokių lengvų rungtynių nesitiki – antrajame rate N. Akmenės ekipa iškovojo tris pergales iš eilės ir įsitvirtino prizininkų trejete.


Smiginis 

Šeši Mažeikių DARTS klubo nariai dalyvavo Lietuvos ir Baltijos reitingo varžybose „PELĖDA 2013“, kurios vyko Vilniuje.
Geriausiai sekėsi Arūnui Čipliui ir Jurijui Stekolnikovui, kurie sėkmingai pasiekė pusfinalius. Ketvirtfinalio kovoje Jurijus sugebėjo laimėti prieš Lietuvos rinktinės narį šiaulietį Gintarą Nagevičių. Pusfinalyje mažeikiškis turėjo pripažinti Lietuvos reitingo lyderio kauniečio Dariaus Labanausko pranašumą ir užėmė trečiąją vietą.
Kitame pusfinalyje Arūnas įveikė kaunietį Tomą Šakį ir finale susikovė su pagrindiniu savo konkurentu Darium Labanausku. Mažeikiškis ir finalinėje dvikovoje buvo taiklesnis, nugalėjo rezultatu 4:3, tad puikiai pradėjo rudens sezoną.

Iš pirmojo rudens sezono turnyro mažeikiškiai Arūnas Čiplys (kairėje) ir Jurijus Stekolnikovas grįžo ir su prizininkų medaliais, ir su nugalėtojo taure. Nuotrauka iš klubo archyvo

Po dviejų savaičių Mažeikių klubo atstovai planuoja dalyvauti turnyre Latvijoje, o rugsėjo viduryje  klubo komanda kovos pasaulio reitingo varžybose „Baltijos Taurė 2013“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto