Sporto kompleksas išnuomotas krepšininkams

Sporto kompleksas, esantis Strazdelio g. 1, dešimčiai metų turi naują šeimininką – krepšinio klubą Mažeikių „Mažeikiai“. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rajono politikai sutiko už vieną eurą per mėnesį ne konkurso būdu krepšinio klubui Mažeikių „Mažeikiai“ išnuomoti sporto komplekso pastatą, esantį Strazdelio g. 1. Šio pastato likimas buvo sprendžiamas ne vienus metus. Buvo ketinimų jį parduoti, tačiau Savivaldybės administracija praėjusių metų pabaigoje nesuspėjo aukcione to padaryti – Savivaldybės tarybos sprendimu jis buvo išbrauktas iš viešajame aukcione parduodamo nekilnojamojo turto sąrašo, aukciono procedūros sustabdytos.
Kai kurie politikai dabar be galo džiaugiasi tokiu sprendimu: pastatas bus ne tik naudingai panaudotas, bet ir sutvarkytas, renovuotas.
Tačiau yra ir skeptikų, manančių, kad neverta daugiau nei milijono eurų investuoti į seną pastatą, kai planuojamos naujos didžiulės arenos statybos.

});

Nuoma – dešimčiai metų

Strazdelio g. 1 pastato nuomojimas krepšinio...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto