Sporto komplekso likimas – aklavietėje?

Kol kas niekas negali atsakyti, kada šiuo metu neveikiantis Sporto kompleksas vėl bus atviras sportininkams. Vido STANKAUS nuotr.

Krepšinio klubas Mažeikių „Mažeikiai“ šiemet nebeteiks paraiškos Sporto rėmimo fondo lėšoms gauti ir nebeinvestuos į sporto komplekso Strazdelio g. 1 remontą.
Planų atnaujinti pastatą nutarta atsisakyti dėl kai kurių Savivaldybės tarybos narių prieštaravimų ir įtarimų, jog tai – neskaidrus projektas, taip pat dėl gyventojų neigiamos nuomonės ir komentarų viešojoje erdvėje. Klubo vadovai tokį sprendimą motyvuoja siekiu nepakenkti klubui ir jo reputacijai.
Kokia šiuo metu merdinčio Sporto komplekso ateitis, kol kas negali atsakyti ir pastato savininkė – Savivaldybė.

Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Sporto komplekso likimas – aklavietėje?”

  1. NUOMONĖ parašė:

    Jei suremontavus salę įleis nemokamai pasportuoti tai valio,jei už pinigus norinčių nebelieka.Kadangi pandemija suėdė visų pajamas….velniam ta sporto salėTokios nuomonės laikosi keli tarybos nariai.Nėra sutarimo strateginiu klausimu tai geriau atidėti geresniems laikams……kai pinigai liesis per kraštus ims jie ir pastatys.

  2. Albert parašė:

    Nenaudojamas sporto kompleksas stovi prie kito nenaudojamo vandentiekio bokšto, kurie stovi prie trečio nenaudojamo objekto – didžiulės automobilių stovėjimo aikštelės. Jei renovuoti ir pritaikyti krepšinio, salės futbolo, teniso varžyboms, dalį pernuomoti sporto klubui, tokio dydžio automobilių aikštelė, neprilygsta nesamai aikštelei prie sporto mokyklos. Po Pavenčių gatvės atidarymo, Sporto mokykloje turbūt dar nebuvo didelių varžybų, kai visa Pavenčių gatvė nuparkuota automobiliais ir autobusais… O čia, šalia sporto komplekso.. Juolabiau ir gyventojai ten mielai statytųsi autombolius nakčiai…. Tiesa, bokštą maniau, kad tikrai nuleis kai per Naujuosius kažkas mėtė į jo vidų galingiausias petardas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*