Sporto mokykla pagerbė geriausiuosius

Sportininkai per pagerbimo ceremoniją buvo apdovanoti asmeniniais prizais, diplomais, atminimo medaliais. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Tryliktą kartą Mažeikių sporto mokykloje išrinktas geriausių šios mokymo įstaigos sportininkų dešimtukas. Pirmąsyk jame nebeliko senas tradicijas turinčių ir nemažų laimėjimų pasiekusių stalo tenisininkų.

Daugiausia – krepšininkų ir futbolininkų

Į geriausių Sporto mokyklos sportininkų dešimtuką šiemet pateko net septyni populiariausių šalyje sporto šakų – krepšinio ir futbolo, atstovai. Pasak mokyklos direktoriaus Algirdo Pocevičiaus, tarp geriausiųjų pateko vyresni sportininkai, kurie jau pretenduoja į miesto reprezentacinių komandų ar dublerių sudėtis.
Futbolui šiais metais dešimtuke atstovauja net trys trenerio Nerijaus Gudaičio šešiolikmečiai auklėtiniai. Gediminas Strikys ir Karolis Gricius jau yra kviečiami žaisti į miesto dublerių kolektyvą, o Kornelijus Kairys pakviestas į Kauno futbolo akademijoje vyksiančią savo amžiaus grupės šalies rinktinės peržiūrą.
Net keturias pozicijas šių metų geriausių sportininkų rinkimuose užėmė trenerio Vidmanto Berčio išugdyti krepšininkai. Į dešimtuką pateko Edvinas Rupkus, šiais metais Turkijoje su šalies penkiolikmečių krepšinio rinktine tapęs Europos jaunimo olimpinio festivalio nugalėtoju. Geriausiais mokyklos sportininkais pripažinti ir Justas Stankus, vienas pagrindinių mokyklos septyniolikmečių komandos žaidėjų, taip pat atstovaujantis „Mažeikių“ komandai, rungtyniaujančiai Nacionalinėje krepšinio lygoje, Lukas Martinkus (šešiolikmečių komandos lyderis) bei Rokas Zibertas (vienas pagrindinių penkiolikmečių ekipos žaidėjų).
Tarp laureatų – trenerio Jurijaus Stekolnikovo paruošti plaukikai: Tomas Paceržinskas (šiuo metu besitobulinantis Šiauliuose) ir Gytis Pušinskas bei lengvosios atletikos atstovė Gintarė Šimkutė, trenerės Jolantos Kriaučiūnienės auklėtinė.

Dešimtukas – be stalo tenisininkų

Nuo 1998 metų renkamame geriausių mokyklos sportininkų dešimtuke šiais metais pirmą kartą nėra daug medalių kasmet iškovodavusių Raimondo Jackevičiaus treniruojamų stalo tenisininkų.
„Stalo tenise šiais metais vyksta kartų kaita, yra jaunų sportininkų, tačiau jie dar nepelnė tokių pergalių, kurios leistų patekti į geriausių sportininkų dešimtuką. Manau, kad tai laikina ir jau kitais metais apie juos išgirsime“, – sakė mokyklos direktorius.
Sportininkai per pagerbimo ceremoniją buvo apdovanoti asmeniniais prizais, diplomais, atminimo medaliais, pavaišinti bendrovės „Ingman ledai“ produkcija. Prizai įteikti ir perspektyvų jaunimą ugdžiusiems treneriams.

2 Atsakymai į “Sporto mokykla pagerbė geriausiuosius”

  1. redaktorius parašė:

    „Gediminas Strikys ir Karolis Gricius jau yra kviečiami žaisti į miesto dublerių kolektyvą“
    jau yra? kiek zinau sie abu jaunuoliai praeitame sezone buvo rasomi ir i pagrindine sudeti.

  2. gerbeja parašė:

    nu bet tas Martinkus…. tai negaliu…. mirsiu del tokio grozio…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto