Sporto mokyklos baseino paslaugos brangsta

Paskutinį kartą Mažeikių sporto mokyklos baseino paslaugų įkainiai buvo tvirtinti prieš dešimt metų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienį vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje dauguma politikų pasisakė už Mažeikių sporto mokyklos baseino teikiamų paslaugų pabranginimą. Paslaugos nuo kitų metų brangs apie 30 proc.
Sprendimo projektą ruošę valstybės tarnautojai nurodo, kad kelti jų kainą verčia tiek pat padidėję baseino išlaikymo kaštai. Paskutinį kartą Mažeikių sporto mokyklos baseino paslaugų įkainiai buvo tvirtinti prieš dešimt metų.
Tikimasi, kad naujosios kainos lankytojų neatbaidys, nes jos ir toliau liks mažesnės nei kitų mieste ir rajone veikiančių baseinų paslaugų kainos.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Sporto mokyklos baseino paslaugos brangsta”

  1. DAIVA parašė:

    Sporto mokyklos baseine turėtų būti starto bokšteliai. Tuos bokštelius kaip nuėmė prieš kokius 25 metus,ko gero, darant pirmajį remontą, taip mūsų valdininkai ir neberado lėšų jiems atstatyti, taip kaip priklauso pagal baseino reikalavimus. Taip mūsų politikai ir valdininkai rūpinasi,kad sportininkams lankantiems baseiną būtų kuo geresnės sąlygos treniruotis. Kas gali paneigti,kad tam buvo skirtos lėšos, bet starto bokšteliai vistiek neatsirado? Manau, kad valdininkai turėtų žinoti,kodėl mūsų sporto mokyklos baseine nevyksta varžybų,kuriuose dalyvautų plaukikai iš kitų rajonų.

  2. Anonimas parašė:

    Aš kaip tik esu Olandijoje. Ir buvau vandens pramogų parke. Tai va kaina 5,5€ gali būti kiek širdis geidžia. Ir tris ir penkias val. ir daugiau. Niekas neveja lauk kaip pas mūsų baseine. Neduok dieve ilgiau tuoj gins iš baseino. Vienu žodžiu Mažeikių sav. Susimastykit, ne tarybiniais laikais gyvenam. Reik į žmogų priekiu atsisukt, o ne užpakaliu.

  3. Anonimas parašė:

    O už tą kainą galima bus ilgiau pliuškentis. O tai dvi valandos kaip ir mažoka. Vietoj kad džiaugtumės vandens malonumais, pastoviai reik žiūrėt į laikrodį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto