Sporto taryba – už didesnį sportininkų rėmimą

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Sporto taryba antradienį vykusiame posėdyje pritarė siūlymui keisti Kūno kultūros ir sporto vystymo Mažeikių rajone koncepciją, o tiksliau, jos punktus, susijusius su sporto rėmimu.

Pakeitimai – dėl „Mažeikių“ komandos

Tarybos pirmininkė vicemerė Sigutė Bernotienė informavo, kad toks sprendimas susijęs su rajoną reprezentuojančios krepšinio komandos „Mažeikiai“ finansiniais sunkumais, kurie atsirado pagrindiniam rėmėjui AB „ORLEN Lietuva“ sustabdžius paramą.
2012 metais Savivaldybės tarybos patvirtintoje koncepcijoje apibrėžtas ir profesionalaus, mėgėjų, besimokančio jaunimo bei vaikų kūno kultūros ir sporto rėmimas.
Šiame dokumente numatyta profesionaliam sportui remti skirti iki dešimties procentų nuo visų sportui skirtų lėšų, o vienam profesionaliam klubui (tokiam klubui priklauso tik krepšinio komanda „Mažeikiai“) iki 10 proc. klubo metinio biudžeto. Iki dešimties procentų visų sportui skiriamų lėšų numatyta mėgėjų sportui, ir ne mažiau kaip 70 procentų – besimokančio jaunimo bei vaikų kūno kultūrai ir sportui remti.

Lems politikai

Sporto taryba profesionalaus sporto rėmimą siūlo didinti dvigubai, o profesionalaus klubo, t. y. krepšinio komandos „Mažeikiai“ – pustrečio karto – iki 25 proc. klubo metinio biudžeto. Šiais metais tai sudarytų 200 tūkstančių litų.
Jeigu Savivaldybės taryba pritars, penkiais procentais padidėtų ir  mėgėjų sporto rėmimas.
Beje, patvirtinti sporto koncepcijos pakeitimus buvo siūloma ir praėjusį mėnesį vykusiame Tarybos posėdyje. Tačiau dėl prastai parengtų dokumentų ir įžvelgtų kitų trūkumų sprendimo projekto svarstymas atidėtas visam mėnesiui.
Nuo to sportininkai tik išlošė, nes tada pakeitimai buvo susiję tik su klubo „Mažeikiai“ rėmimu.

6 Atsakymai į “Sporto taryba – už didesnį sportininkų rėmimą”

 1. Validolis parašė:

  ne, nu už tai kad A.Guoga nusisuko nuo Mažeikių, tai čia reikia 14 atlyginimą išmokėti! Negi manoma, kad Europarlamento narys Briuselyje, nebūtų kuo nors padėjęs ir VISAM Mažeikių miestui kaip Garbės pilietis ir mažeikiškių garbės ambasadorius Briuselyje, nuosaikiai ir protingai besirūpinantis savo geranoriška investicija? Ar kam finansiškai naudinga paaukoti šimtatūkstantinę paramą į miestą, ir miesto įvaizdį, bet būti perrinktam į savivaldą? Oi tie renovacijų gen.rangovų akcininkai, niu niu niu

 2. Petrui parašė:

  Sumalei kažką, kažką norėjai pasakyt, bet ką norėjai – neaišku. Parašyk be klaidų, su skiriamaisiais ženklais. Tada bus aiškiau.

 3. košmaras parašė:

  košmaras komunistų namuose, kuriems patarinėja debilai ir užpakalį suraukęs “diriguoja” paksistas Bartkevičius. Gal jau imkimės šakių?

 4. Petras parašė:

  o kam valdziamogiams remt sporta jug dabar ismaniuju technologiju amzius visi gali sportuot su plansetem arba mobiliuoju ir prakaituot nereikia ir paramos jokios tik kas po desimtmecio rezultatas kaip su svyturio reklama arba baisiau debilu padauges

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Tai atviras tyčiojimasis iš mažeikiškių. 200 t. pirmaujančiai iš kito galo komandai? Ar dėl to kad patarėjas ir komandoa vadovas? Gėda, o už ją turi mokėti mokesčių mokkėtojai. Susimeskite pati taryba, jei manote, kad reikalinga tokia komanda Mažeikiams.

 6. Super SPRENDIMAS parašė:

  Tuos 200 00 Lt krepšinio klubui turi primest ne miestiečių biudžetas, o “biznieriai”, kurie negavę atkato, atsisakė Guogos pinigų. Matyt mūsų savivaldybė turi pinigų daug, bet kažkodėl nesimato, nuėjus kiek nuo centrinių gatvių ir patekus i šiukšlynus bei normalaus grindinio, gatvių apšvietimo ir t.t.
  Sporto tarybai noriu priminti, jog Mažeikių futbolo klubas taip pat reprezentavo miestą, tai davai atiduoki žaidėjams jau n metų neišmokėtus atlyginimus.
  GĖDA.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto