Sporto taryboje – diskusijos dėl pinigų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo (Eltos)

Sporto mokykla labdaros teikti neprivalo. Taip po diskusijų nuspręsta ketvirtadienį vykusiame rajono Sporto tarybos posėdyje, kuriame buvo aptartos skolos šiai mokyklai.
Sporto tarybos posėdyje Švietimo skyriaus atstovai pateikė informaciją, kokius nuostolius patiria Mažeikių sporto mokykla, kuriai tenka apmokėti išlaidas, atsirandančias renginių metu. Įvairios  šventės, visuomeniniai renginiai, reprezentacinės krepšinio komandos treniruotės ir varžybos – tiesiogiai nesusiję su mokyklos veikla.
„Norime padėti rengiant įvairius renginius, kuriuose dalyvauja miesto ir rajono sportininkai, tačiau susiduriame su problema, kad tai kainuoja, o išlaidas tenka padengti iš savo rezervų. O tie rezervai – tai iš vaikų renkamas mėnesinis mokestis. Sporto mokyklai iš biudžeto skiriamas finansavimas tik atlyginimams, tuo tarpu iš savo surinktų lėšų reikia susimokėti už kurą, elektrą, vandenį“, – informavo Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.
Pagal Sporto tarybai pateiktus skaičiavimus, vien už šių metų šešių mėnesių stadione vykusių renginių sunaudotą elektros energiją (vaizdo kameroms su kompiuteriais, stadiono vejai laistyti,  technikai remontuoti) Sporto mokyklai teks sumokėti beveik 570 eurų, už vandenį – 66 eurus. Vyrų krepšinio komanda „Mažeikiai“ mokyklai už per treniruotes ir varžybas sunaudotą vandenį ir elektrą skolinga beveik šešis šimtus eurų, rajono krepšinio pirmenybėse sportininkų sunaudotas vanduo mokyklai kainuoja kiek daugiau kaip tūkstantis eurų.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Sporto taryboje – diskusijos dėl pinigų”

  1. siaip parašė:

    krepšinio komanda ,,Mažeikiai“ iš savivaldybės gavo nemažą lėšų sumą ir vistiek nesugebėjo atsiskaityti – jau kelinti metai kt. komandos nariams, sekretoriatui…

  2. Daiva parašė:

    Bet krepšinio komanda ,,Mažeikiai“ iš savivaldybės gavo nemažą lėšų sumą ir vistiek nesugebėjo atsiskaityti sporto mokyklai už elektrą , vandenį . Nesuprantama , kaip pinigai skirti rajono sportui , bus panaudoti sporto mokyklai susidariusioms skoloms padengti? Čia tikriausiai yra veikiama pagal V.P. Ostrauskio sukurtą Sporto koncepciją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto