Sporto tarybos posėdyje – geros naujienos sportininkams ir bėgimo entuziastams

Mažeikiuose vykstantis „Bėgimas už laisvę“ kasmet sulaukia vis daugiau dalyvių iš įvairių šalies miestų. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sporto tarybos posėdyje aptarti tvarkų, reglamentuojančių sporto projektų finansavimą, sportininkų premijavimą, pakeitimai. Nauji aprašai paruošti atsižvelgiant į sporto bendruomenių siūlymus, jiems dar turės pritarti politikai.

});

Džiugi žinia ir bėgimo entuziastams: Vasario 16-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės dieną – planuojamas septintasis bėgimas „Bėgame už laisvę“.

Pavyko susitarti

Viešoje erdvėje buvo galima išgirsti kalbų, kad kitąmet Mažeikiuose gali nebūti tradicinio bėgimo. Sporto tarybos pirmininkė Sigutė Bernotienė apie tokias grėsmes kalbėjo ir Tarybos posėdyje. Ji informavo, kad vienas iš renginio organizatorių, bėgikų klubas „Penki kalnai“ Savivaldybei buvo pateikęs raštą, kad atsisako organizuoti Vasario 16-osios bėgimą.

Sporto tarybai vadovaujanti vicemerė pasidžiaugė, kad po diskusijų su klubo vadove Milda Zubavičiene pavyko susitarti, kad reikia bandyti išlaikyti bėgimą, kuris jau...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto