Sprendimai dėl žemės klausimų priimami ir nuotoliniu būdu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kaime gyvenantys žmonės, ypač vyresnio amžiaus, tvarkydami žemės klausimus neretai susiduria su susisiekimo problema. Karantino ribojimai taip pat ne vienam yra kliūtis. Nacionalinės žemės tarnybos Mažeikių skyriaus vedėjas Zigmantas Šimkus bando nuraminti tokius žmones – daug klausimų išsprendžiama nuotoliniu būdu.
Z. Šimkus informavo: Nacionalinė žemės tarnyba teikia apie 60 skirtingų paslaugų. Vedėjas sutinka, kad šiuo metu tinkamai išspręsti su žeme susijusius klausimus, kaip ir visa kita, yra sudėtinga. Taip yra todėl, kad tarnybai tinkamai atlikti darbą, taip pat apsaugoti darbuotojus ir besikreipiančius asmenis dėl ilgalaikio karantino ir ribojimų nėra taip paprasta.
„Labai daug sprendimų galima priimti nuotoliniu būdu, be tiesioginio kontakto su asmeniu. Ir tik pavieniais atvejais yra reikalingi ar privalomi derinimai, susitikimai ir pan. su asmenimis“, – paaiškino vedėjas.
Pašnekovas pridūrė, kad daug dėmesio skiriama ir nuolat tobulinamos asmenų susirašinėjimo su tarnyba formos ir galimybės. Kai žmogui nėra galimybės atvykti į teritorinį skyrių, jis informaciją gali gauti telefonu ar elektroniniu paštu, prašymus taip pat gali pateikti paštu ([email protected]) pasirašant jį kvalifikuotu elektroniniu parašu (paštu), per e. paslaugas ar e. pristatymą. Interneto puslapyje www.nzt.lt taip pat yra rubrika „Paslaugos“, kurioje kiekvienas gali rasti ne tik reikiamą prašymo formą, bet ir užpildytus dokumentų pavyzdžius ir kt. informaciją.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto