Sprendžiamas Sodų pagrindinės mokyklos likimas

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Antradienį Mažeikių rajono savivaldybės bei administracijos vadovai susitiko su Sodų pagrindinės mokyklos bendruomene ir aptarė švietimo įstaigos išlikimo klausimą.

Kalbėta apie įvairias galimybes, kad mokykla miesto centre išliktų ir gyvuotų. Vienas iš siūlymų –: atnaujinus dabartinį Sodų pagrindinės mokyklos pastatą į jį sukelti Žiburėlio ir Kazimiero Jagmino pradines mokyklas, o likusius du tuščius pastatus parduoti.
Kitas nuskambėjęs pasiūlymas – į šį pastatą sukelti Jievaro pagrindinę mokyklą.
Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius susirinkusius patikino, kad svarstomi bus visi pasiūlymai ir tik visos politinėms jėgoms sutarus bus priimtas politinis sprendimas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje

5 Atsakymai į “Sprendžiamas Sodų pagrindinės mokyklos likimas”

 1. Anonimas parašė:

  Gaila, kad žlungant vienai mokyklai, kartu bandoma sužlugdyti ir kitas.

 2. Sodų vierchui parašė:

  Jeigu anie iš Jievaro ateis – tau ir kitiems teks išeiti į kitas mokyklas – o ten jau patyčių klis tau, nes tu iš Sodų :) ;) ;)

 3. SODU VIERCHAS parašė:

  Ojjj bus patyciu jeigu ateis ????????????

 4. Mažeikiškė parašė:

  Visai geras būtų sprendimas įkurti mokyklą, kurioje galėtų mokytis kartu specialiųjų poreikių mokiniai. Po vienu stogu, su vienu pavadinimu tilptų visi.Vieta saugi neįgaliesiems, erdvi sporto salė. Mokyklai galėtų vadovauti perspektyvus, nebijantis iššūkių vadovas. Tai būtų pavyzdys, kaip sėkmingai gali integruotis bendruomenėje įvairių gebėjimų vaikai. Užtektų darbo visiems specialistams. Atkristų pertekliniai etatai. Vadovai sėkmingai ir be skausmo jau galėtų palikti savo mokyklas.

 5. Jose parašė:

  Tai 3-čia vidurinė lenkiasi? :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto