Stadione vyko „Delfino“ organizuota darželinukų sporto šventė

Sporto šventei organizatoriai parengė devynias emocingas, įdomias estafetes ir žaidimus, susietus su futbolo elementais. Nuotr. iš „Delfino“ archyvo

Gausus jaunųjų sportininkų būrys rinkosi į Mažeikių dirbtinės dangos stadioną – šventei „Aš, tu – mes abu – bėgsim, lėksim ant sparnų“ juos subūrė lopšelis-darželis „Delfinas“.

});

Naudojo futbolo elementus

Mažeikių lopšelis-darželis „Delfinas“ priklauso Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui, kuris šiemet pažymi 30-ies metų sukaktį.

Šventėje, kurios atidaryme sveikinimo žodį tarė lopšelio-darželio „Delfinas“ direktorė Lina Šimkienė, dalyvavo Mažeikių ikimokyklinio ugdymo įstaigų: „Pasaka“, „Žilvitis“, „Delfinas“, „Eglutė“, „Bitutė“, „Linelis“, „Berželis“, „Buratinas“, o taip pat Viekšnių lopšelio-darželio „Liepaitė“ vaikai, jų tėveliai ir pedagogai.

Lopšelio-darželio „Delfinas“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gražienė „Santarvei“ pasakojo: „Orientavomės į užduotis bei estafetes, kuriose panaudoti futbolo žaidimo elementai. Norėjome, kad jos būtų įdomios šventėje dalyvaujantiems penkerių ir šešerių metų vaikams, kad judėtų rankos ir visas...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto