Stalo tenisininkai išaiškino stipriausius žaidėjus

Rajono čempionato, skirto Mažeikių stalo teniso 90-mečiui, nugalėtojai ir prizininkai.
Nuotr. iš organizatorių archyvo

Mažeikiuose įvyko čempionatas, skirtas mūsų rajono stalo teniso 90-mečiui paminėti. Jo nugalėtojais tapo Irmantas Daukontas ir Simona Rimkevičiūtė.

Čempionas nepasikeitė

Savaitgalį „Ventos“ progimnazijos sporto salėje vyko rajono stalo teniso čempionatas, jame kovėsi 17 vyrų ir trys merginos.

Vyrų varžybose žaidėjai buvo suskirstyti į pogrupius, vyko atkrintamosios varžybos minuso sistema, išaiškinant visas vietas. Antrą kartą iš eilės rajono čempiono titulą iškovojo I. Daukontas, finale 3:0 privertęs pasiduoti Mantą Rimeikį. Bronza atiteko šios sporto šakos veteranui Jonui Norkui.

Merginų varžybose rajono čempione tapo S. Rimkevičiūtė, antra liko Amelija Nicytė, trečią vietą pelnė Emilija Domeikaitė.

Metus baigė čempionatu

Vyrų dvejetų nugalėtojais tapo I. Daukontas ir M. Rimeikis, finale įveikę J. Norkaus ir Juliaus Meškio dvejetą, trečią vietą iškovojo Juozo Giedraičio ir Egidijaus Videikos duetas.

Mišrių dvejetų varžybose triumfavo M. Rimeikis su A. Nicyte, vicečempionais tapo I. Daukontas ir S. Rimkevičiūtė, o trečioje vietoje liko Benas Jucys ir E. Domeikaitė.

„Tradiciškai prieš metų pabaigą rengdavome stipriausių rajono stalo tenisininkų dvyliktuko varžybas, tačiau šiemet dėl itin įtempto tvarkaraščio ir startų kitose varžybose metus užbaigėme rajono čempionatu. Apmaudu, daugeliui sportininkų, planavusių startuoti čempionate, sutrukdė ligos. Kai kurie žaidėjai, tik varžybų dieną pajutę pakilusią temperatūrą, pranešė apie pasitraukimą iš kovos. Tai buvo paskutinis mažeikiškių startas šiais metais. Sausio pradžioje vėl tęsime kovas įvairiose Lietuvos stalo teniso lygose“, – „Santarvei“ sakė „Vijurko“ klubo treneris, varžybų teisėjas Raimondas Jackevičius.

One Reply to “Stalo tenisininkai išaiškino stipriausius žaidėjus”

  1. Algirdas Spalvys parašė:

    Malonu matyti nors nuotraukomis iš stalo teniso rajoninių pirmenybių Juk tai buvęs mano gimtasis miestas ir jo tradicijos Iš čia prasidėjo ir mano stalo teniso teisėjo žingsniai iki respublikinės kategorijos kka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto