Stalo tenisininkai išsiaiškino stipriausius

Antrus metus iš eilės rajono stalo teniso čempionu elito grupėje tapo Arnoldas Domeika. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį „Ventos“ progimnazijos sporto salėje vyko rajono stalo teniso čempionatas, kuris sutraukė rekordinį skaičių žaidėjų – prie stalų stojo pusšimtis dalyvių.

Triumfavo pirmoji šalies raketė

Šių metų rajono stalo teniso čempionatas buvo skirtas Mažeikių stalo teniso klubo „Vijurkas“ dvidešimtmečiui pažymėti. Per savo gyvavimo laikotarpį šis klubas jau aštuoniolika metų kovoja šalies komandinių pirmenybių aukščiausioje lygoje, turi savo ekipas pirmojoje ir antrojoje lygose. Per tuos metus klubo atstovai aštuonis kartus tapo šalies čempionais, o 2009 metais Lietuvos čempionais tapo tiek vyrų, tiek moterų komandos.
Rajono čempionate šį sezoną buvo kovojama šešiose amžiaus grupėse. Rajono čempionais savo grupėse tapo – merginų jaunimo grupėje Rimantė Jonušaitė, moterų – Ala Cerenkova, vaikinų grupėje – Lukas Daukšas, vyrų (iki 50 metų) – Vilius Lava, veteranų grupėje – Juozas Giedraitis.
Pagrindinėje, elito, grupėje dėl rajono čempiono vardų kovojo net dvylika sportininkų, kurie atstovauja ne tik šalies komandoms, bet ir užsienio klubams. Kaip ir buvo galima tikėtis,dėl rajono čempiono vardo finale susikovė pirmąją vietą šalies stipriausiųjų stalo tenisininkų reitinge užimantis Arnoldas Domeika ir dešimtąją vietą reitinge turintis Marius Bučys. Vienų stipriausiųjų šalies stalo tenisininkų dvikovoje pergalę rezultatu 3:0 iškovojo Arnoldas, kuris antrus metus iš eilės tapo rajono čempionu.
Kovoje dėl trečiosios vietos Tonetas Domeika rezultatu 3:0 privertė pasiduoti Joną Norkų.

Laukia varžybų gausa

 „Pirmą kartą rajono čempionate kovojo toks gausus būrys sportininkų, džiugu, kad stalo tenisas įrodė, kad pas mus jis yra mėgiamas. Net ir Vokietijoje rungtyniaujantys sportininkai  atvyko, kad galėtų kovoti dėl stipriausiojo rajono stalo tenisininko vardo“, – džiaugėsi vienas iš čempionato organizatorių Raimondas Jackevičius.
„O kaip aš galėjau neatvykti? Džiugu titulus iškovoti svetur, tačiau varžytis savo gimtajame mieste, susitikti su draugais ir bendraminčiais, su kuriais kartu užaugai ir tobulėjai, ypatingai malonu ir jokie atstumai tam įtakos neturi.
Galiu tik pasidžiaugti,kad mažeikiškiai neabejingi stalo tenisui ir tai dar kartą įrodė šios pirmenybės“, – po  finalinės dvikovos kalbėjo Vokietijos klubo garbę ginantis Arnoldas Domeika.
Vasaris – vienas iš gausiausių sportinių varžybų stalo tenise mėnuo – jau kitą savaitgalį vyks eilinis šalies lygų turas, sportininkai kovos dėl kelialapių į asmenines  šalies stalo teniso pirmenybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto