Stalo tenisininkai pasidabino medaliais

Mažeikių sporto mokyklos stalo teniso komanda (iš kairės): treneris Raimondas Jackevičius, Irmantas Daukontas, Lukas Frejeris ir Domanats Juozauskas, namuose buvo nenugalimi. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikiuose vyko Lietuvos rajonų grupės 2001 m. gimimo jaunių komandinis čempionatas, kuriame varžėsi po aštuonias stipriausias šalies rajonų merginų ir vaikinų komandas.
Sėkmė lydėjo mūsų rajono stalo tenisininkus, kuriuos treniruoja Raimondas Jackevičius, – finalinėje dvikovoje atsilikdami rezultatu 1:2, Lukas Frejeris, Irmantas Daukontas ir Domantas Juozauskas sugebėjo pelnyti pergalę – 3:2 ir tapo pirmenybių nugalėtojais.
Tik žingsnio iki medalių pritrūko mažeikiškėms merginoms – lemiamoje dvikovoje dėl bronzos jos nusileido Alytaus stalo tenisininkėms (rezultatas 2:3) ir liko ketvirtos.
Abi komandos iškovojo teisę startuoti finaliniame šios amžiaus grupės čempionate, kur prie penkias pirmąsias vietas užėmusių ekipų prisijungs Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Klaipėdos stalo tenisininkai ir bus kovojama dėl šalies čempionų vardų.
Finalinis etapas vyks kitais metais, mažeikiškių komandoms keliami tikslai, pasak trenerio, – kovoti dėl apdovanojimų.