Stalo tenisininkai pelnė pirmąsias pergales

Arnoldas Domeika šiuos metus pradėjo pergale – taurės etape pelnė antrąją vietą. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vilniuje savaitgalį vyko du stalo teniso turnyrai, kuriuose prizines vietas pelnė Raimondo Jackevičiaus treniruojami mažeikiškiai. 

Šeštadienį vyko tarptautinis stalo teniso jaunimo turnyras „Vilniaus taurė 2014“, kuriame buvo varžomasi dviejose amžiaus grupėse – penkiolikmečių ir jaunesnių bei dvylikamečių ir jaunesnių. Pastarojoje amžiaus grupėje sėkmė lydėjo mažeikiškius Sporto mokyklos auklėtinius: Irmantas Daukontas užėmė antrąją, Lukas Frejeris – trečiąją vietas. Ant aukščiausio pakylos laiptelio mažeikiškiai praleido tik nugalėtoju tapusį vilnietį.
Kitą dieną toje pat salėje vyko Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės turnyro antrojo etapo varžybos, jose Mažeikių garbę gynė tik Arnoldas Domeika. Mažeikiškis nužengė iki etapo finalo, kur rezultatu 1:3 nusileido vilniečiui Gintautui Juchnai ir liko antras.
„Arnoldas jau du etapus yra tarp prizininkų ir turi geras galimybes patekti į finalą, kur varžysis geriausius rezultatus keturiuose etapuose parodę sportininkai. Aštuoni stipriausieji ir kovos dėl taurės. Arnoldas pirmajame etape buvo trečias“, – sakė treneris R. Jackevičius.
Trečiasis taurės etapas vyks sausio devynioliktąją Mažeikiuose, ketvirtasis  – vasario mėnesį Panevėžyje, o finalas bus rengiamas Vilniuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto