Stalo tenisininkai pradėjo čempionatus

Šį sezoną šalies stalo teniso pirmenybės vyksta net devyniose lygoje. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Startavo šalies stalo teniso komandinės pirmenybės, kuriose Mažeikių komanda gina šalies čempionės vardą. Devyniose lygose vykstančiose varžybose dalyvauja septynios mūsų rajono komandos.


Pradžia – čempioniška 

Šalies aukščiausioje stalo teniso lygoje jau dvejus metus iš eilės triumfavo Mažeikių stalo teniso komanda „Vijurkas-1“, kuri iki šiol išlaikė praėjusio sezono čempionato sudėtį – ekipoje rungtyniauja Marius Bučys, Algirdas Sriubas, Vilius Vasaris ir Matas Vilkas. 
Vaikinai ir šias varžybas pradėjo kaip ir dera čempionams – iš eilės iškovotos penkios pergalės. Rezultatais 5:0 nugalėtos Kelmės „STK Topsas“ ir Kauno „STA vienuolika“, 5:1 įveikta Šiaulių „Kaslita-Kužiai“ ir Kauno „STA Topsas“, 5:2 palaužtas Jonavos „Sporto centras“.
„Kaip ir įprasta, aukščiausioje lygoje dvylika komandų tarpusavyje sužais dviejų ratų varžybas. Po trejų metų pertraukos sugrąžinti finalai – po dviejų ratų pirmąją antrąją vietas užėmusios ekipos sužais mačą dėl šalies čempionų vardų, o trečiąją ketvirtąją vietą užėmusios komandos rungsis mače dėl bronzos apdovanojimo. Kadangi pavyko išlaikyti praėjusio sezono komandą, tai pirmiausia reikia patekti tarp dviejų pirmaujančių komandų ir kovoti finaliniame mače“, – apie komandos planus kalbėjo ekipos treneris Raimondas Jackevičius.


Rungiasi septynios ekipos 

Šį sezoną šalies stalo teniso pirmenybės vyksta net devyniose lygoje. Šių lygų dvikovose rungiasi ir septynios mūsų rajono ekipos. 
Moterų antrojoje stalo teniso lygoje dvi pergales iškovojo Mažeikių „Vijurko“ merginų komanda, tuo tarpu pirmojoje šalies lygoje tarp dvylikos komandų rungtyniaujantis „Vijurkas-2“, , kuriam atstovauja Gvidas ir Faustas Rozgos, Mantas Rimeikis ir Raimondas Jackevičius, įveikė Šiaulių ekipą, bet pralaimėjo Panevėžiui.
Tarp 24-ių antros lygos komandų pergale ir pralaimėjimu startavo „Vijurkas-3“, penktojoje lygoje rungtyniauja į „Sedulos“ ir „Vikrusis Feniksas“ susibūrę stalo teniso mylėtojai, o šeštojoje lygoje patirties semiasi patys jauniausi sportininkai – „Vijurkas-4“.
Klubo treneris patenkintas, kad startavo tiek daug mūsų rajono ekipų. Aukštų tikslų nesiekiama – jaunieji stengiasi įgyti varžybų patirties, vyresnieji žaidžia savo malonumui ar norėdami prasmingai praleisti laisvalaikį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto