Stalo tenisininkai pradėjo kovas dėl taurės

Pirmajame taurės etape Arnoldas Domeika tenkinosi trečiąja vieta. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmajame šalies stalo teniso taurės etape gana sėkmingai rungtyniavo trys mažeikiškiai stalo tenisininkai – vienas jų iškovojo prizinę vietą, kiti du pateko į stipriausiųjų aštuntuką.

Mažeikiškiai pasirodė sėkmingai

Vilniuje vyko Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės varžybų pirmasis etapas, kuriame tarp keturiasdešimties sportininkų rungtyniavo ir trys mažeikiškiai.
Visi trys mūsų miesto atstovai pogrupiuose iškovojo pirmą ar antrą vietas ir pateko tarp stipriausiųjų šešiolikos žaidėjų. Šiame etape visi mažeikiškiai įveikė savo varžovus ir pateko į stipriausiųjų aštuntuką.
Šįkart vienoje dvikovoje susitiko du mažeikiškiai – pirmoji šalies raketė ir tik prieš savaitę rajono čempionu tapęs Arnoldas Domeika rezultatu 3:0 įveikė Vilių Vasarį, o Marius Bučys nusileido Kauno atstovui.
Nors Arnoldas pusfinalyje ir pirmavo 2:0 prieš Kęstutį Žeimį, tačiau pralaimėjo rezultatu 2:3. Kovoje dėl trečiosios vietos mažeikiškis nugalėjo kaunietį Denisą Stankevičių, kovoje dėl penktosios vietos Marius Bučys privertė pasiduoti buvusį mažeikiškį Valdą Martinkų, o Vilius Vasaris liko aštuntas.

Laukia dar trys etapai

Stalo tenisininkų laukia dar trys šių varžybų etapai – kitą savaitgalį antrasis taurės etapas vyks Šalčininkuose, trečiąjį etapą numatyta surengti sausio pabaigoje Mažeikiuose. Dėl ketvirtojo etapo, kuris vyks vasario pabaigoje, susitikimo vietos dar tariamasi.
Daugiausia taškų surinkę aštuoni žaidėjai balandį rinksis Vilniuje, kur vyks šalies taurės finalo varžybos.
Mažeikiškiai šiame garbingame turnyre jau yra pasižymėję – prieš dvejus metus Marius Bučys laimėjo šią taurę, šiais metais Arnoldas Domeika iškovojo trečiąją vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto