Stalo tenisininkai tęsia kovas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sužaistas pirmasis stipriausių šalies stalo teniso komandų šešetuko turas. Po jo geriausi šalies stalo tenisininkai ruošiasi pagrindiniam metų renginiui – asmeninėms Lietuvos stalo teniso pirmenybėms.

Turas vyko permainingai

Antrajame Lietuvos aukščiausios lygos komandiniame stalo teniso čempionato etape dvylika ekipų po pirmajame etape pasiektų rezultatų yra susiskirsčiusios į du šešetukus. Mažeikių „Vijurko“ ekipa, kurios garbę gina Faustas Rozga, Algirdas Sriubas ir Romualdas Franckaitis, pirmajame etape iškovojo septynias pergales ir pirmajame šešetuke užima ketvirtąją vietą.
Pirmasis antrojo etapo turas vyko šeštadienį Mažeikiuose, kur mūsų komanda susikovė su turnyrinės lentelės kaimynais – trečiąją vietą užimančiais Jonavos sporto centro stalo tenisininkais ir penktoje vietoje esančiu Vilkaviškio „Rytu-1“. Mačai susiklostė permainingai – jonaviškiams mūsų ekipa nusileido rezultatu 1:5, o prieš Vilkaviškį iškovota pergalė – 5:0.
„Susitikimą su jonaviškiais pradėjome neblogai – visus tris pirmuosius susitikimų setus laimėjo mūsiškiai, tačiau vėliau iniciatyvą perėmė Jonavos atstovai, kurie laimėjo visus tris pirmuosius susitikimus ir jau sunku buvo juos pasivyti“, – pasirodymą pakomentavo komandos treneris Raimondas Jackevičius.

Tikslas – patekti į ketveriukę

Mažeikiškiams iki trečiojo etapo liko sužaisti tris susitikimus – su dviem Kauno komandomis ir užtikrintai čempionate pirmaujančia Panevėžio ekipa. Po to ir paaiškės stipriausių komandų ketvertukas, kuris kovos dėl šalies čempionų vardų ir medalių – pirmąją ir antrąją vietas po antrojo etapo užėmusios ekipos kausis dėl pirmos–antros vietos, kitos dvi komandos susikaus dėl bronzos apdovanojimų.
Pasak komandos vadovo, dabar pagrindinis komandos tikslas – patekti į ketveriukę ir rungtis dėl medalių.
Penktadienį Vilniuje prasidės 85-osios Lietuvos asmeninės stalo teniso pirmenybės, kuriose tarp stipriausių 32 šalies stalo tenisininkų rungtyniaus ir trys Mažeikių sportininkai – broliai Tonetas ir Arnoldas Domeikos bei Algirdas Sriubas.
Praėjusių metų asmeninėse pirmenybėse šalies čempionu tapo Arnoldas Domeika, dar du aukso ir vienas sidabro medalis buvo pelnyti dvejetų varžybose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto