Stalo tenisininkams ir smiginio sporto atstovams tenka laukti karantino pokyčių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Dvi mūsų rajono komandos, kovojančios dėl aukščiausių šalies pirmenybių apdovanojimų, šiuo metu gyvena skirtingomis nuotaikomis: stalo tenisininkai žino, kad varžybos vyks, jos tik nukeltos vėlesniam laikui, o štai smiginio atstovų perspektyvos – kol kas nežinioje.

Lietuvos stalo teniso vykdomasis komitetas dar gruodį nutarė sausio mėnesį varžybų nevykdyti, nors jau buvo sudarytas varžybų kalendorius 2021 metams. Sprendimas motyvuotas tuo, kad komitetas turi prisiimti atsakomybę už sportininkus, trenerius, teisėjus ir kitą aptarnaujantį personalą. Dėl šios priežasties sausį nevyks vienos pagrindinių metų varžybų – Lietuvos suaugusiųjų ir šalies jaunimo asmeninės pirmenybės, gruodį nebuvo rengiamas stipriausių šalies stalo tenisininkų „TOP 12“ turnyras.
„Vykdomasis komitetas nusprendė čempionatus nukelti į balandį, kai varžybų tvarkaraštis yra laisvesnis. Bus atsižvelgiama į situaciją dėl pandemijos. Laimei, kad šie pakeitimai neturėjo įtakos šalies komandinėms pirmenybėms, kuriose vyrų „Vijurko“ ekipa žengia antroje vietoje, – lygos varžybas buvo numatyta vykdyti vasarį“, – „Santarvei“ sakė mažeikiškis stalo teniso treneris Raimondas Jackevičius.
Iki Naujųjų metų paprastai baigdavosi šalies smiginio sezonas, tada paaiškėdavo šalies klubų čempionato ir asmeninių pirmenybių laimėtojai. Pastaruosius dvejus metus šalies klubų čempionais tapę Mažeikių „DARTS“ atstovai dar nieko nežino apie komandines pirmenybes, bet jau dabar aišku, kad 2020 metų šalies čempionas nebus išrinktas – čempionatas neįvyks.
„Po metų sutikimo tradiciškai prasidėdavo naujas sezonas, kaip bus šiemet – neaišku. Klubų čempionate, kuriame varžosi 10 komandų, mes spėjome sužaisti šešis susitikimus ir visuose šventėme pergales, liko trys susitikimai. Tiek pat pergalių turi ir Kretingos komanda, tad vyksta svarstymai, kad mes su jais sužaistume finalinį susitikimą ir taip išsiaiškintume pirmenybių nugalėtoją. Tačiau kol kas tai – tik kalbos“, – sakė klubo atstovas Arūnas Čiplys.

Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto