Stalo tenisininkams – varžybos po varžybų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Įsibėgėja stalo teniso sezonas. Mažeikiškiams varžytis sekėsi skirtingai: pirmajame taurės etape jie liko šalia prizininkų pakylos, komandinėse pirmenybėse iškovotos dvi pergalės.

Liko šalia prizininkų

Šalčininkuose vyko Lietuvos stalo teniso taurės turnyro pirmasis etapas, kur varžėsi 55 dalyviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Baltarusijos. Čia kovojo ir trys mažeikiškiai: broliai Tonetas ir Arnoldas Domeikos bei Algirdas Sriubas.
Visi trys mažeikiškiai pateko į stipriausiųjų šešioliktuką. Geriausiai sekėsi Arnoldui Domeikai, kuris tik pusfinalyje rezultatu 1:3 pralaimėjo etapo nugalėtojui Pauliui Gūrai, o kovoje dėl trečiosios vietos rezultatu 2:3 nusileido Matui Vilkui ir užėmė ketvirtąją.
„Šį sezoną tai buvo pirmos asmeninės varžybos šalyje. Manau, kad pasirodėme neblogai. Arnoldas tik naktį prieš varžybas grįžo iš Vokietijos, susidėjo daiktus ir spėjo į turnyrą. Pasiruošimui ir aklimatizacijai laiko jau nebebuvo. Tonetas rungtyniavo su traumuota ranka, turnyro išvakarėse net planavo nedalyvauti“, – apie auklėtinių pasirodymą kalbėjo jų treneris Raimondas Jackevičius.
Antrasis Lietuvos taurės varžybų etapas (jų iš viso bus keturi ir finalas) vyks kitą sekmadienį Vilniuje. Planuojama, kad trečiasis etapas vyks sausio 10-ąją Mažeikiuose. Tikimasi, kad čia varžysis didelis būrys vietos stalo tenisininkų.

Iškovotos dvi pergalės

Kiek anksčiau Mažeikių „Vijurko“ komanda, kurią sudaro Faustas Rozga, Tonetas Domeika ir Romualdas Franckaitis, kovojo Lietuvos aukščiausios lygos komandinių stalo teniso pirmenybių antrajame ture.
Mažeikiškiai susitiko su Vilniaus B. Balaišienės vardo komanda ir su Širvintų STK sportininkais. Abi ekipas jie įveikė vienodais rezultatais – 5:2.
Tarp 12-os lygoje rungtyniaujančių komandų „Vijurkas“ užima septintąją vietą (dvi pergalės ir du pralaimėjimai), kitame ture Kelmėje su Panevėžio ir Kauno komandomis mažeikiškiai susitiks lapkričio pabaigoje.
Prieš sezoną sportininkai išsikėlė sau uždavinį – pirmajame etape patekti į stipriausiųjų šešetuką. Pasak trenerio, kol kas yra neblogų galimybių šį tikslą pasiekti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto