Stalo teniso sezonas baigtas turnyrais

Aktyvų stalo tenisininkų sezoną vieni iš paskutiniųjų baigė jaunieji mažeikiškiai stalo tenisininkai, kurie dalyvavo trijose aukšto lygio turnyruose.

Net trys mūsų rajono Sporto mokyklos stalo tenisininkai buvo pakviesti rungtyniauti stipriausiųjų Lietuvos jaunių (iki aštuoniolikos metų) „TOP 12“ stalo tenisininkų turnyre Vilniuje. Jame trenerio Raimondo Jackevičiaus auklėtiniai Rusnė Vasarytė ir Irmantas Daukontas iškovojo šeštąsias vietas, o Lukas Frejeris liko septintas.
Grigiškėse praėjusį savaitgalį vyko Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės finalinis turnyras. Teisę žaisti jame, pagal šiais metais vykusių keturių etapų rezultatus, vienintelis iš Lietuvos jaunių sportininkų iškovojo mažeikiškis I. Daukontas. O Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių (gimusių 2008 metais ir jaunesnių) stalo teniso čempionatas, kuriame varžėsi mažeikiškė Emilija Domeikaitė.
Tiek Irmantas, tiek Emilija iškovojo penktąsias vietas.
„16-metis Irmantas Lietuvos taurės finale žaidė su visais vyrų šalies rinktinės nariais – taip pasiseka retam jaunam sportininkui. Tai puiki galimybė įgyti didžiulės patirties ateities kovoms. Šiuo metu su visais jaunaisiais sportininkais dar treniruojamės, o po to trumpų vasaros atostogų tęsime pasiruošimą naujam stalo teniso sezonui“, – sakė treneris Raimondas Jackevičius.